سه شنبه , ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

تیم شهرداری گرگان آینده بسیار خوبی دارد


به گزارش “ورزش تایمز”، زمان حسینی شامگاه امروز پس از باخت تیمش مقابل تیم پالایش نفت آبادان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک پیروزی تیم نفت آبادان به مردم، هواداران و کادر فنی این تیم افزود: می دانستیم که در آبادان با یک تیم خیلی خوب باید کنیم اگر چه بازیکنان ما بی تجربه هستند اما نسبت به روزهای نخست خیلی بهتر و منسجم تر شده اند و امید می رود از این هم بهتر باشیم، شرایط بازی شرایط بسیار خوبی بود. 

وی اظهار کرد: تصمیم برای تقویت تیم ندارم و تا آخر لیگ نیز با همین بازیکنان ادامه می دهم. برد و باخت برایم مهم نیست مهم آن است که این تیم برای سال آینده تیمی سرشار از انگیزه با توانایی بالا خواهد بود. 

حسینی تصریح کرد: متاسفانه تمامی بازیهایمان را در دو دقیقه آخر باختیم به جز پتروشیمی و این بازی را که البته در این بازی تا کوارتر سوم خوب پیش آمدیم. تیم نفت در گرگان در دو دقیقه آخر به خاطر تجربه بیشتر ما را برد و یا تیم دانشگاه آزاد در ۱۰ ثانیه آخر آن هم به دلیل تجربه بیشتر ما را برد اما من از بازیکنانم راضی هستم؛ البته تقسیم انرژی هم کردیم تا در بازی بعدی بتوانیم تیم اهواز را در گرگان ببریم و شرایط بهتری داشته باشیم.

 

حسینی گفت: من ۱۱ بازیکن بومی که همگی در گرگان پرورش یافته اند در اختیار دارم و به تمامی آنها نیز افتخار می کنم. تمام بازیکنان تیم تا جایی که ممکن باشد بازی می کنند و حتی زمان بازی کردنشان را نیز بالا می برم. هیچ ترسی هم از این بابت ندارم چون چیزی برای از دست دادن ندارم اما در عوض تیمی را به دست می آورم که در گرگان می توانم به آن ببالم.

به گزارش “ورزش تایمز”، از سری مسابقات لیگ برتر بسکتبال کشور امروز از ساعت ۱۶ تیم های پالایش نفت آبادان و شهرداری گرگان در نخستین بازی از دور برگشت لیگ برتر بسکتبال در سالن ۱۷ شهریور به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این دیدار با نتیجه ۹۶ بر ۸۰ به سود نفتی ها خاتمه یافت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *