جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

تیمِ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در لیگ اروپا شکست خورد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا پنج‌شنبه شب با دو دیدار پیگیری شد.

تیم زنیت کازان روسیه در یکی از این بازی‌ها میزبان زاکسا لهستان بود و در مسابقه‌ای بسیار نزدیک با نتیجه سه بر دو مغلوب میهمان خود شد.

زاکسا با هدایت «نیکولا گربیچ» در ست‌های اول و دوم با امتیاز مشابه ۲۵ بر ۲۲ مغلوب زنیت کازان شد اما در ست‌های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۹ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۶ بر ۱۴ به پیروزی رسید تا گام مهمی برای صعود به دیدار نهایی بر دارد.

این دیدار جذاب ۱۴۰ دقیقه طول کشید و یک هزار و ۹۰۰ تماشاگر نیز داشت. کمیل سمِنیوک بازیکن تیم زاکسا با کسب ۲۷ پوئن (۲۳ حمله، دو دفاع و دو سرویس) امتیازآورترین بازیکن میدان شد. در تیم زنیت کازان نیز ماکسیم میخائیلوف با ۲۳ امتیاز (۲۰ حمله، یک دفاع و دو سرویس) بهترین بازیکن تیمش بود.

در دیگر مسابقه این مرحله، تیم ترنتینو ایتالیا میزبان بود و سه بر صفر با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۳ پروجا دیگر تیم ایتالیایی این مرحله را شکست داد.

دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، چهارم فروردین ماه برگزار خواهد شد و زنیت کازان در لهستان به مصاف زاکسا می‌رود و دو تیم ایتالیایی این مرحله نیز در زمین پروجا به میدان خواهند رفت.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *