سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

توقع شکست راحت ارومیه در خانه را نداشتیم


رحمان محمدی‌راد در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره پیروزی مقابل تیم شهرداری ارومیه در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر گفت: با تمام پتانسیل مقابل شهرداری ارومیه قرار گرفتیم و از طرف تیم ما بازی خوبی انجام گرفت. نمی دانم چه اتفاقی رخ داد و نمی‌شود قضاوت کرد که چرا ارومیه ضعیف عمل کرد. ارومیه هفته گذشته بازی خوبی مقابل کاله انجام داده بود.

سرمربی شهرداری ورامین افزود: توقع نداشتیم بتوانیم ارومیه را به راحتی در خانه خودش شکست دهیم چراکه این تیم سابقه حضور چندین ساله در لیگ را دارد. نمی دانم بگویم متاسفم یا نه ولی ارومیه کیفیت گذشته را نداشت.

وی درباره سطح کیفی بازی‌ها تا پایان هفته پنجم گفت: پس از هفته دوم کیفیت بازی‌ها بهتر شد و نتایج حاکی از همین مسئله است. رقابت‌ها به هم نزدیک است. امیدوارم هرچه که پیش می‌رویم تیم‌ها هماهنگ تر شوند و بازی‌های با کیفیت تری نسبت به هفته های گذشته باشیم.

محمدی راد درباره بازی هفته آینده مقابل عقاب نهاجا بیان کرد: عقاب هفته چهارم و پنجم مقابل تیم‌های گنبد و کاله بازی‌های خوبی به نمایش گذاشت. در فصل جاری تیم‌ها شاهد برد و باخت های بسیاری خواهند بود چرا که قدرت تیم‌ها تقسیم شده است و بعید نیست اتفاقاتی رخ دهد که کسی انتظار آن را نداشته باشد. تمام تلاش خود را خواهیم کرد که در فرصت باقیمانده جایگاهی را که در صدر جدول به دست آورده‌ایم حفظ کنیم. البته در حال حاضر صحبت کردن درباره صدر جدول زود است اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بازی خوبی ارائه دهیم  و هر اتفاقی که رخ دهد از آن درس خواهیم گرفت.

سرمربی تیم شهرداری ورامین در پایان گفت: از مسئولان باشگاه، بازیکنان و کادرفنی که همه با هم مجموعه خوبی ساخته اند تشکر می‌کنم. همه وظایف خود را به نحو احسن انجام می‌دهند. کار کردن در چنین مجموعه ای شیرین است و امیدوارم بتوانیم توقعات مردم ورامین را برآورده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *