شنبه , ۳ آبان ۱۳۹۹

توسعه تنیس روی میز در ایران قابل توجه است


به گزارش “ورزش تایمز”، بر اساس درخواست فدراسیون جهانی تنیس روی میز، ایران گزارشی از فعالیت های انجام شده در سال ۲۰۱۹ میلادی (۱۳۹۸) در اختیار  خانم «پونا» مدیر توسعه فدراسیون جهانی قرار دارد که مورد توجه وی قرار گرفت.

تورهای ایرانی همانند قوانین جهانی، انجام مسابقات باشگاهی بانوان و آقایان در مناطق یازده گانه کشور در سال ۹۸ با حضور ۲۳۶ تیم، مسابقات لیگ برتر، برگزاری مسابقات ۸ و ۹ ساله ها، برگزاری مسابقات المپیاد با شرایط سنی المپیک جوانان و از جمله رویدادها و فعالیت هایی بود که در گزارش ارسالی ایران به ITTF به آن اشاره شد.

در واکنش به گزارشی ارسالی از سوی فدراسیون تنیس روی میز ایران، مدیر توسعه فدراسیون جهانی اینگونه گفته است: سیستم مسابقات شما کامل و ساختار بسیار مناسبی دارد که جا دارد به تیم کاری شما در فدراسیون ایران تبریک بگویم که البته دربخش تورها مسابقات مورد توجه من قرار گرفت در صورتی که ساختار مناسبی داشته باشد بسیار رقابتی خواهد بود علی‌الخصوص که جوایز هم داشته باشد.

خانم پونا در ادامه اظهار داشت: تعداد مسابقات و تیم ها نیز بسیار قابل توجه بود که این نشان دهنده توسعه مناسب تنیس روی میز در تمام مناطق و استان های ایران است که جنبه بسیار مهم آن به طور کلی در توسعه، رشد و ارتقای این ورزش است.

در پایان مدیر توسعه ITTF که برگزاری مسابقات برای سنین ۸ و ۹ سال در ایران مورد توجه او قرار گرفته بود درخواست کرد فدراسیون ایران اطلاعات دقیقی در خصوص فعالیت‌های ورزشکاران ۸ و ۹ ساله به ITTF ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *