یکشنبه , ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

تغییر در برنامه های تیم ملی والیبال/ الکنو تصمیم می‌گیرد


به گزارش “ورزش تایمز”، پس از تأخیر دو هفته‌ای رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال و برگزاری این رویداد در خردادماه سال جاری، برنامه اردوهای تیم ملی والیبال دستخوش تغییرات شد. ابتدا قرار بود الکنو سرمربی تیم ملی والیبال در تاریخ ۲۲ فروردین ماه در ایران حاضر شود و پس از برگزاری یک مرحله اردو، تیم ملی راهی روسیه شود تا پس از برگزاری اردوی ۱۰ روزه در کازان سپس از آنجا راهی رقابت‌های لیگ ملت‌ها شود.

میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون والیبال در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره تغییر در برنامه‌های اردوی تیم ملی والیبال گفت: ابتدا قرار بر این بود پس از برگزاری اردوی ۱۰ روزه در کازان، تیم ملی از همان جا راهی رقابت‌های لیگ ملت‌ها شود اما با توجه به اینکه رقابت‌های لیگ ملت‌ها دو هفته به تعویق افتاد و این مسابقات خردادماه برگزار می‌شود، اگر بخواهیم در همان تاریخ تیم ملی را راهی کازان کنیم باید مجدد به ایران بازگردیم و سپس راهی ایتالیا شویم.

وی تأکید کرد: به همین دلیل قرار بر این است که پس از حضور الکنو (۲۲ فروردین ماه) در ایران درباره برگزاری یا عدم برگزاری اردو در کازان روسیه تصمیم گیری شود و شاید این اردو به تأخیر بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *