پنجشنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

تغییر ترکیب تیم ملی تنیس روی میز بعد از یک سال و نیم


به گزارش “ورزش تایمز”، آخرین رقابت انتخابی برگزار شده برای تعیین ترکیب تیم ملی تنیس روی میز، سال گذشته پیش از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی و برای تعیین ملی پوشان اعزامی به این بازی ها و همچنین مسابقات قهرمانی آسیا برگزار شد.

حالا بعد از یک سال و نیم قرار است با برگزاری رقابت های انتخابی، ترکیب تیم ملی تنیس روی میز در هر دو بخش مردان و بانوان دستخوش تغییراتی شود. این تغییرات برای مسابقات تیمی قهرمانی جهان اعمال می شود.

رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز در بخش مردان با حضور ۱۶ بازیکن در روزهای ۲۳ و ۲۴ آذرماه برگزار می شود. ۱۲ بازیکن برتر این مرحله طی روزهای ۲۶ تا ۲۹ آذرماه مرحله نهایی انتخابی را برگزار می کنند.

۱۶ پینگ پنگ باز هم برگزارکننده مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز در بخش بانوان خواهند بود. این بازیکنان ۲۲ و ۲۳ آذرماه در مرحله مقدماتی با هم رقابت می کنند. مرحله نهایی انتخابی تیم ملی بانوان هم ۲۵ تا ۲۸ آذرماه با حضور ۱۲ بازیکن برتر مرحله مقدماتی برگزار می شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت های تنیس روی میز قهرمانی جهان ۳ تا ۱۰ فروردین ماه سال آینده به میزبانی بوسان کره جنوبی برگزار می شود. تیم ملی ایران با چهار بازیکن در هر بخش مردان و بانوان در این رویداد حاضر خواهد شد.

تیم ملی تنیس روی میز مردان پیش از مسابقات قهرمانی جهان باید در رقابت های گزینشی المپیک شرکت کند که ۲ تا ۶ بهمن ماه در پرتغال برگزار می شود. تیم ملی این رویداد را با ترکیب فعلی که متشکل از نوشاد و نیما عالمیان، امیرحسین هدایی و امین احمدیان است، پشت سر خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *