شنبه , ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تغییر برنامه تمرینی در دستور کار سرمربی تیم ملی والیبال


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از فدراسیون والیبال، مسابقات لیگ ملت‌ها (۲۰۲۱) درحالی از تاریخ ۷ خرداد تا ۶ تیرماه به میزبانی شهر ریمینی ایتالیا برگزار می‌شود که تیم ملی والیبال مردان ایران از تاریخ ۷ خرداد تا دوم تیرماه به ترتیب به مصاف ژاپن، روسیه، هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان، آمریکا، صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی، فرانسه، لهستان و آرژانتین خواهد رفت.

ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی در واکنش به برنامه ایران در جریان لیگ‌ملت‌ها گفت: با توجه به این‌که ۸ بازی ایران در لیگ ملت‌ها طبق زمان محلی، صبح‌هنگام برگزار می‌شود، در یک هفته منتهی به اعزام تیم، برنامه تمرینی تیم ملی کاملاً تغییر خواهد کرد. بر این اساس، تمرینات تاکتیکی و توپی صبح‌ها برگزار می‌شود و تمرین با وزنه، بدنسازی و زمان استراحت بازیکنان بعدازظهر انجام خواهد شد تا بازیکنان با شرایط برگزاری مسابقات وفق پیدا کنند.

آلکنو همچنین معتقد است برگزاری ۸ بازی ایران در لیگ ملت‌ها در زمان صبح، اتفاق خوبی است؛ آن هم از این جهت که در المپیک ۲۰۲۱ توکیو چند بازی ایران به وقت محلی در ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد. بنابراین تغییر زمان برگزاری تمرینات تیم ملی، عاملی خواهد شد تا بازیکنان از حالا خود را با شرایط مسابقه در المپیک وفق دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *