دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۸

تغییر احتمالی در برنامه مرحله رده‎بندی لیگ برتر بسکتبال


به گزارش “ورزش تایمز”، طبق برنامه اولیه اعلام شده از سوی کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال، مرحله رده بندی رقابت‌های لیگ برتر باید به صورت ۲ از ۳ برگزار شود اما مسئولان دو پتروشیمی بندرامام و شیمیدر تهران که باید برگزارکننده این مرحله باشند، پیشنهاد دیگری برای آن ارائه کرده اند.

ورژ آبکاریان مسئول کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال در گفتگو با “ورزش تایمز” در این مورد گفت: یکی از پیشنهادهای مطرح شده این است که دو تیم به صورت مشترک سوم معرفی شوند که با آن مخالفت کرده ایم. امکان ندارد چنین تصمیمی بگیریم اما در مورد دیگر پیشنهاد مطرح شده در حال بررسی هستیم.

وی ادامه داد: پیشنهاد شده که دو تیم در یک شهر بی طرف به مصاف هم بروند و نتیجه همین دیدار تعیین کننده تیم سوم و چهارم جدول رده بندی باشد. این موضوع را بررسی می‌کنیم و در صورت موافقت همه جانبه، زمان این تک بازی را مشخص و اعلام می‌کنیم در غیر صورت و طبق برنامه تعیین شده، دیدارهای رده بندی از ۹ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، برنامه‌ای که کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال پیش از این برای دیدارهای مرحله رده بندی اعلام کرده بود، به این شرح است:

دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه
* پتروشیمی بندرامامشیمیدر تهران

جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه
* شیمیدر تهران – پتروشیمی بندرامام

شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه
* پتروشیمی بندرامامشیمیدر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *