یکشنبه , ۳ مرداد ۱۴۰۰

تشکیل سازمان تیم‌های ملی در فدراسیون تنیس روی میز


پیمان حسنی در گفتگو با “ورزش تایمز” گفت: اعضای هیات رئیسه فدراسیون تنیس روی میز تشکیل سازمان تیم های ملی را مصوب کرده است. طبق این مصوبه به بنده به عنوان دبیر فدراسیون ماموریت داده شده تا آیین نامه پیشنهادی برای تشکیل و آغاز به کار این سازمان را تهیه کنم.

وی تصریح کرد: پیش از این ساختار قانونی با عنوان سازمان تیم های ملی در فدراسیون تنیس روی میز وجود نداشت. برنامه های مربوط به تیم های ملی در رده ها و بخش های مختلف در فدراسیون پیگیری می شد اما از این پس با تشکیل و آغاز به کار به سازمان تیم های ملی، فعالیت های تیم های ملی به صورت سازمان یافته تر پیگیری خواهد شد.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در مورد آیین نامه پیشنهادی برای سازمان تیم های ملی که مامور به تهیه و تدوین آن شده است، خاطرنشان کرد: قاعدتا از مسئولان و افراد با دانش و مرتبط و مطلع از تیم های ملی در چارت سازمان استفاده خواهد شد. شورایی متشکل سرمربیان، مربیان و سرپرستان تیم های ملی هم در قالب این سازمان تشکیل خواهد شد.

حسنی با اشاره به تشکیل کمیسیون های مختلف روانشناسی، بدنسازی، تغذیه، پزشکی و … در سازمان تیم های ملی تصریح کرد: این کمیسیون ها فعالیت های تیم های ملی را به صورت تشکیلاتی و و مبتنی بر علم زیر نظر خواهند داشت.

به گفته وی، آیین نامه سازمان تیم های ملی تا مردادماه تهیه و در هیات رئیسه بررسی می شود تا به تصویب برسد و بر اساس آن اقدامات لازم برای تشکیل سازمان انجام شود.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز با یادآوری اینکه این فدراسیون دپارتمان آموزش را هم تشکیل داده است، تصریح کرد: فدراسیون قصد دارد در تمام زمینه ها به صورت اصولی فعالیت های خود را دنبال کند. پیش از این فعالیت های مرتبط با تیم های ملی و آموزش در فدراسیون پیگیری می شود اما اینگونه نبود که برای آنها تشکیلات و ساختار مشخصی وجود داشته باشد. با تشکیل این ساختارها فعالیت ها را قانونمندتر دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *