دوشنبه , ۴ مرداد ۱۴۰۰

تشریح آخرین وضعیت مصدومان تیم ملی والیبال


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال پس از بازگشت از لیگ ملت های والیبال ایتالیا، تمرینات خود را از روز شنبه پیگیری کرد.

سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره وضعیت مصدومیت سابق امیر غفور گفت: در سه بازی آخر لیگ ملت ها، غفور برای تیم ملی بازی کرد. شرایط خوبی داشت و شکایتی از بابت مصدومیتش نداشت. روز شنبه نیز در تمرینات حضور داشت و هیچ مشکلی به وجود نیامد. نگرانی از بابت غفور وجود ندارد.

وی درباره علی اصغر مجرد تاکید کرد: پیش از مسابقات لیگ ملت ها و در حین بازیها، در ناحیه استخوان پا کمی احساس درد می کرد. برای اطمینان خاطر بیشتر او را به جایی معرفی کردم تا بتوانیم تشخیص بهتری داشته باشیم. امیدوارم مشکل خاصی نباشد. ظرف امروز و فردا وضعیت مجرد مشخص خواهد شد.

افروزی درباره وضعیت میرزاجان پور نیزگفت: در روز نخست اردو تمرینات سبک برگزار شد. فشار زیادی به بازیکنان وارد نشد. به همین دلیل نمی توان ارزیابی دقیقی داشت. از روز یکشنبه که تمرینات پرفشار آغاز می‌شود می توانیم بهتر نظر بدهیم اما تا این لحظه میرزاجانپور و قائمی شرایط خوبی دارند.

پزشک تیم ملی در پایان درباره پویا فیاضی نیز گفت: فیاضی نیز مصدومیتی ندارد. بحث آمادگی مربوط به مربی می شود. ما هیچ پنهانکاری نداریم. فیاضی مصدومیتی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *