چهارشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۹

تشریح آخرین وضعیت آسیب دیدگی بهنام یخچالی


به گزارش “ورزش تایمز”، در آستانه اعزام تیم ملی بسکتبال به اردن و دیدار برابر عراق در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین، بهنام یخچالی در جریان تمرینات از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد. این بازیکن آزمایش MRI داده تا بر اساس آن وضعیتش برای همراهی ملی پوشان مشخص شود.

مهران حاتمی، سرمربی تیم ملی بسکتبال در گفتگو با “ورزش تایمز” در مورد وضعیت آسیب دیدگی این بازیکن گفت: طبق نتیجه آزمایش انجام شده، آسیب دیدگی بهنام خیلی جدی نیست اما این بازیکن درد زیادی دارد. به همین دلیل تشخیص اینکه می تواند تیم ملی را در دیدار برابر عراق همراهی کند یا نه به پزشک تیم واگذار شده است.

وی تاکید کرد: با شرایطی که بهنام دارد و دردی که احساس می کند، احتمال استفاده از این بازیکن کم است با این حال منتظر تشخیص نهایی پزشک هستیم تا بر اساس آن تصمیم گیری کنیم. اگر بهنام یخچالی شرایط لازم برای همراهی تیم ملی در سفر به اردن را نداشته باشد، در تهران می ماند تا فیزیوتراپی و تمریناتش را پیگیری کند. شاید بتواند برای دیدار دوم آماده شود.

تیم ملی بسکتبال برای دیدار برابر عراق بامداد چهارشنبه عازم اردن می شود. این دیدار جمعه برگزار می شود. دوشنبه هفته آینده نیز دیدار تیم های ملی بسکتبال ایران و قطر در تهران برگزار خواهد شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *