جمعه , ۲۰ فروردین ۱۴۰۰

به دنبال کار بزرگی هستیم/در ۴۰ سال اخیر گنبد اینگونه بازی نکرد


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم والیبال شهرداری گنبد در دومین بازی خود در مرحله پلی‌آف موفق شد تیم شهرداری ارومیه را شکست دهد و کار را به بازی سوم بکشاند. دو تیم روز یکشنبه برای صعود به نیمه نهایی مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد.

عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد پس از پیروزی تیمش گفت: در بازی نخست، متأسفانه در حمله برگشتی عملکرد خوبی نداشتیم وگرنه می‌توانستیم پیروز شویم. امروز نیز در دریافت متزلزل بودیم اما در توپ‌های برگشتی خوب عمل کردیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

وی ادامه داد: به دنبال انجام کار بزرگی هستم که امیدوارم بتوانم آن را انجام دهم؛ اگر نشود، تا به اینجا هم کار بزرگی انجام داده‌ایم. ریکاوری ذهنی خوبی بر روی بازیکنان انجام شد. امیدوارم در بازی روز یکشنبه نیز نتیجه بگیریم.

جزیده اظهار داشت: در ۴۰ سال اخیر والیبال گنبد شاید مردم چنین بازی از این تیم ندیده باشند چرا که کیفیت بالا بود. این پیروزی مبارک شهر گنبد و مجموعه باشگاه باشد که همگی بسیار تلاش کردند و نتیجه آن را دیدند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد درباره نحوه عملکرد ذهنی‌اش بر روی بازیکنان خود گفت: فلسفه مربیگری من، ذهن و بازی زیبا است. در ۶ ماه اخیر این موضوع را در ذهن بازیکنان تزریق کردم و هر روز نیز شاهد بهبود عملکرد بازیکنانم هستم. امیدوارم خداوند کمک کند و با دعای مردم، بازی سوم را نیز به سود خود به اتمام برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *