شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

به این پیروزی نیاز داشتیم


عباسعلی میرحسینی، سرمربی تیم والیبال شهداب یزد پس از پیروزی مقابل تیم سایپا تهران در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا خدارا شاکر هستم. پس از باخت ۳ بر ۲ مقابل کاله و ۳ برصفر برابر شهرداری گنبد امروز موفق شدیم تیم سایپا را شکست دهیم. تیم جوانی داریم، در برخی مواقع باید چوب جوانی را خورد. اما بازیکنان با تمام وجود جنگیدند.

وی در ادامه افزود: با برنامه پیش رفتیم، تیم سازمان یافته ای هستیم. ابتدا سرویس‌های هدفمند و اثربخش زدیم و سپس دفاع روی تور را اجرا کردیم.  به این برد احتیاج داشتیم تا به مرز خودباوری برسیم. حدود دو ماه است که تمرینات خود را آغاز کردیم و فشرده کار کردیم.

سرمربی شهداب یزد افزود: جوانان اگر روی خود کار کنند هر کاری را می توانند انجام دهند. به یزدی ها این پیروزی را تبریک می‌گویم و امیدوارم این پیروزی‌ها تداوم داشته باشد.

وی درباره داوری نیز گفت: اعتراض از سوی هر دو تیم چند باری مطرح شد در مجموع داوری خوب بود. باید به دستور داور احترام گذاشت.

میرحسینی درباره تنش‌های ایجاد شده در بازی نیز گفت: نمی دانم چه کسی مقصر ایجاد تنش‌ها بود، به هر حال تنش هایی به وجود آمد. دوست داشتیم پیروز شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *