چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹

بهترین گزینه برای تیم ملی هندبال انتخاب شد/ امیدوار به صعود هستیم


سجاد استکی در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص فصل جدید رقابتهای باشگاهی این رشته در اروپا گفت: بازیهای باشگاه های اروپا را همراه تیم ام در فصل جدید بد استارت زدیم. می خواستیم نتیجه خوبی بگیریم اما در گروه خودمان حذف شدیم. گروهمان خیلی سخت بود اما تجربه خوبی بود چرا که تیم های قدرتمندی و خیلی قویتری حضور داشتند که همگی برنامه ریزی شان بهتر از ما بود. به هر حال این فصل مسابقات باشگاهی اروپا تجربه خوبی برای من بود. 

وی در ادامه پیرامون حضور «ماجک» به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایران نیز افزود: در این فرصت کمی که تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا داریم فدراسیون بهترین گزینه را انتخاب کرده است.

بازیکن تیم ملی هندبال ایران بیان داشت: «ماجک» از بچه های هندبال ایران شناخت دارد. امیدواریم بتوانیم با این مربی در مرحله مقدماتی و انتخابی مسابقات موفق باشیم و در نهایت هم بتوانیم در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ آلمان حاضر باشیم. معتقدم وی گزینه خوبی بود چرا که  شناخت خوبی از ایران و هندبال آسیا دارد و حتی شناختش از تیم های عربی کامل است. 

وی تصریح کرد: تیم ما الان خیلی خوب است بیشتر بچه ها در اروپا بازی می کنند. فکر می کنم چون «ماجک» قبلا نیز سرمربی تیم ملی ایران بوده است شناخت کامل از وضعیت هندبال ایران، بازیکنان و تیم های آسیایی دارد و اگر کادر تیم ملی نیز به وی کمک کند بسته به اینکه از چه تاکتیکی استفاده کند می تواند کمک خوبی به تیم ما کند. 

استکی ادامه داد: امیدوارم با این مربی اروپایی بتوانیم نتیجه خوبی در مسابقات قهرمانی آسیا بگیریم و به راحتی به جام جهانی برویم. زمان ماکم است اما اردوهایی که برنامه ریزی شده کافی است یک اردو در اسلوونی داریم که قرار است ۳ بازی در آنجا انجام دهیم. بعد از آن به قطر می رویم چند بازی تدارکاتی هم آنجا خواهیم داشت و مستقما راهی کره جنوبی می شویم. اردوهای خوبی است و امیدواریم با این تدارکات نتیجه هم بگیریم. 

مسابقات قهرمانی هندبال آسیا در بخش مردان بهمن ماه در کره جنوبی برگزار می شود و تیم ایران باهدایت «بروت ماجک» در این رقابتها که جنبه انتخابی دیدارهای جهانی سال ۲۰۱۸ را دارد حاضر می شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *