دوشنبه , ۱ مهر ۱۳۹۸

بهترین فرصت برای معرفی بسکتبال بانوان ایران در اختیارمان است


مژگان خدادادی در حاشیه اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان در گفتگو با “ورزش تایمز”، اظهار کرد: اردوهای پیوسته و منظمی را برای حضور در جام جهانی پشت سر گذاشتیم و سومین اردوی تیم ملی هم در شهر بسکتبال خیز گرگان در حال برگزاری است.

وی افزود: شرایط آب و هوایی گرگان به کشور فیلیپین نزدیک بوده و امکانات لازم هم برای برگزاری یک اردوی مناسب فراهم شده است.

وی تصریح کرد: تمرینات ما از سطح بالایی برخوردار است و تمامی بازیکنان از آمادگی لازم برای حضور در جام جهانی برخورد هستند و امیدواریم نتیجه خوبی را در این رقابت‌ها کسب کنیم.

می‌توانیم در دوره‌های آینده مدعی باشیم

بازیکن تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران در خصوص هم گروهی با آمریکا، روسیه، آندورا و اوگاندا در جام جهانی، گفت: بسکتبال بانوان ایران به دلیل شرکت نکردن در مسابقات فراملی هیچ گاه دیده نشده و این فرصتی است تا بسکتبال بانوان ایران را به دنیا معرفی کنیم و بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم.

خدادادی ادامه داد: هیچ کس از ما توقع صعود از گروه را ندارد و هدف ما از حضور در جام جهانی کسب تجربه است تا بتوانیم در دوره‌های آینده مدعی کسب مقام باشیم.

وی در خصوص حضور تیم ملی بسکتبال سه نفره ایران در کاپ آسیا، اظهار کرد: این رقابت‌ها فرصتی شد تا سطح خودمان را محک بزنیم و نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف کنیم و با کیفیت بهتری راهی جام جهانی شویم.

وی با بیان اینکه جوانگرایی فدراسیون در کادر فنی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان اتفاق خوبی است، خاطرنشان کرد: حضور یک مربی جوان و با دانش در راس کادر فنی تیم ملی به بازیکنان انگیزه زیادی می‌دهد و امیدواریم در نهایت به موفقیت ختم شود.

به گزارش “ورزش تایمز”، سومین اردوی آماده سازی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران برای حضور قدرتمند در جام جهانی از دوشنبه در سالن امام خمینی (ره) گرگان با حضور ۹ بازیکن آغاز شد و تا پنجشنبه ادامه دارد.

سعیده علی، معصومه اسماعیل زاده، مژگان خدادادی، کیمیا یزدانیان طهرانی، شادی عبدالوند، فائزه شهریاری، سحر نجفی، ساغر آجیلی و شیدا شجاعی، بازیکنان تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان ایران هستند که تمرینات خود را زیر نظر نیکا بیک لیک لی به عنوان سرمربی دنبال می‌کنند تا چهار بازیکن نهایی برای حضور در جام جهانی مشخص شوند.

رقابت‌های جام جهانی بسکتبال سه نفره بانوان با حضور ۲۰ تیم در چهار گروه پنج تیمی از ۱۸ تا ۲۲ خرداد به میزبانی فیلیپین برگزار می‌شود که ایران به همراه تیم‌های آمریکا، روسیه، آندورا و اوگاندا در کروه سوم قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *