پنجشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری حساس‌ترین بازی هفته در ابهام/تلاش سپاهان برای صدرنشینی

به گزارش “ورزش تایمز”، هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال طبق برنامه، فردا (چهارشنبه) با برگزاری شش دیدار پیگیری خواهد شد. مسابقات فردا در حالی برگزار خواهد شد که تکلیف دو بازی تا این لحظه مشخص نیست. نخست دیدار دو تیم سایپا تهران و شهرداری ورامین است. ورامینی‌ها مدعی شده اند ۲۳ نفر از اعضای تیم و کادرفنی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و حتی در بازی مقابل سپاهان نیز به اصرار فدراسیون با بازیکنان کرونایی به زمین مسابقه رفته‌اند.

قرار است امروز نتایج تست کرونا تیم شهرداری ورامین به تایید علوم پزشکی برسد و در صورت تایید دیدار این تیم مقابل تیم سایپا به تعویق خواهد افتاد. تیم‌های سایپا و شهرداری ورامین به ترتیب با ۴ پیروزی و ۱۳ امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جدول رده بندی قرار دارند.

در دیگر بازی نامعلوم هفته نیز تیم آذرباتری ارومیه میزبان تیم سیرجان است. پس از حواشی دو تیم آذرباتری و پیکان در هفته ششم مسابقات، فدراسیون والیبال کادرفنی و برخی از بازیکنان تیم را محروم کرد. این محرومیت با واکنش و تهدید تیم آذرباتری برای کناره گیری از مسابقات همراه شد. حال باید منتظر ماند و دید تکلیف تیم آذرباتری چه خواهد شد و آیا برای بازی فردا مقابل تیم سیرجان آماده می‌شود یا خیر.

تیم رده دومی سپاهان نیز با پنج پیروزی و ۱۴ امتیاز فردا میهمان تیم رده نهمی شهرداری قزوین خواهد بود. شاگردان محمدی راد در سپاهان در هفته ششم برد ارزشمندی مقابل تیم شهرداری ورامین کسب کردند و فردا برای کسب ششمین برد تلاش خواهند کرد.

دو تیم خاتم اردکان و هراز آمل که در میانه جدول رده بندی قرار دارند فردا دیگر بازی مهم هفته را برگزار می‌کنند.

برنامه دیدارهای هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال؛

* چهارشنبه شانزدهم مهرماه

شهداب یزد- پیکان تهران- ساعت ۱۶

خاتم اردکان- لبنیات هراز آمل- ساعت ۱۶

آذرباتری ارومیه- فولاد سیرجان- ساعت ۱۶

هورسان رامسر- شهرداری گنبد- ساعت ۱۶

شهرداری قزوین- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۶

سایپا تهران- شهرداری ورامین- ساعت ۱۶

* جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر والیبال در پایان هفته ششم؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *