جمعه , ۲۶ دی ۱۳۹۹

برنامه‌ نحوه برگزاری لیگ والیبال را به باشگاه‌ها ارائه می‌دهیم


به گزارش “ورزش تایمز”، فدراسیون والیبال روز جمعه در حالی که اکثر تیم‌های حاضر در مسابقات لیگ برتر،  تدارکات سفر برای بازی روز یکشنبه را چیده و برای تهیه بلیت و رزرو هتل هزینه لازم انجام داده بودند خبر از لغو دو هفته از مسابقات لیگ برتر والیبال به منظور قطع زنجیره کرونا داد.

نادر انصاری در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره دلیل لغو مسابقات و اینکه آیا این تصمیم با مشورت باشگاه‌ها صورت گرفته است یا خیر؟ گفت با باشگاه ها مشورتی صورت نگرفت اما از قبل اعلام کرده بودیم تیم‌ها ۴۸ ساعت پیش از آغاز مسابقات باید تست کرونا خود را ارائه دهند. تیم‌های شهرداری قزوین، سپاهان و راه یاب ملل مریوان دارای بازیکنان کرونایی بودند که تعداد آنها بالاتر از حد نصاب پروتکل بهداشتی بود به همین دلیل تصمیم گرفتیم بازی ها دو هفته به تعویق بیافتد.

دبیر کمیته رویدادها و مسابقات والیبال ادامه داد: بازیکنان تیم سپاهان اصفهان به طور ناخواسته در بازی مقابل شهرداری ورامین به کرونا مبتلا شدند و سپس به قزوین سفر کردند و آنجا نیز این زنجیره ادامه پیدا کرد و باید زنجیره را قطع می کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا زمانیکه تیم شهرداری درخواست لغو بازی با سپاهان را داشت فدراسیون اصرار بر انجام بازی داشت؟ گفت: بر اساس اسناد و مکتوب تصمیم گیری می کنم. تیم شهرداری ورامین آن زمان تستی به فدراسیون ارائه نداد و فقط اعلام کردند ظاهرا بازیکنان دچار کرونا شده اند. ما نمی توانیم بر اساس شنیده ها تصمیم گیری کنیم و باید اسناد مکتوب باشد.

انصاری اظهار داشت: صلاح بر این است ۱۴ روز مسابقات به تعویق بیافتد تا بازیکنان و تیم‌ها به قرنطیه بروند و پس از سلامتی کامل مجددا بازی‌ها از سر گرفته شود.

دبیر کمیته رویدادها و مسابقات درباره شیوه ادامه برگزاری مسابقات و احتمال متمرکز شدن بازی‌ها گفت: شب گذشته جلسه وبینار با حضور داورزنی برگزار شد. قرار شد بنده امروز سه برنامه را ارائه دهم و سپس کار کارشناسی در فدراسیون انجام و ظرف چند روز آینده به باشگاه‌ها اعلام کنیم تا ببینیم کدام را اجرایی خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که شما قرار است برنامه‌ها ارائه دهید و شهرام عظیمی به عنوان رئیس کمیته رویدادها چه نقشی دارند که معلولا پاسخگوی اصحاب رسانه نیست؟ گفت: بله قرار است بنده برنامه را ارائه دهم. به هر حال عظیمی در وزارت خانه نیز مشغول است و جلسات متعددی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *