یکشنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۹

برنامه‌های هادی رضایی در تیم جدید باشگاهی‌اش/ قهرمانی در لیگ برتر


هادی رضایی که برای فصل جدید رقابت های والیبال نشسته لیگ برتر باشگاه های با تیم مس شهر بابک قرارداد همکاری امضا کرده است در گفتگو با “ورزش تایمز” در مورد این همکاری و اهدافی که برای آن دنبال می کند، توضیح داد.

وی با بیان اینکه مس شهر بابک برای حضور در لیگ برتر والیبال سرمایه گذاری خوبی  داشته است، گفت: در مجموع صنایع مس ورود قابل توجهی به ورزش جانبازان و معلولان داشته است. صنایع مس با مس سرچشمه، مس رفسنجان و … فعالیت های گسترده ای در ورزش دارد و حالا در ورزش جانبازان و معلولان را هم برای گسترده کردن فعالیت هایش برنامه دارد.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته که سال گذشته هدایت تیم باشگاهی شهدای آمل را بر عهده داشت، خاطرنشان کرد: علاوه بر اینها استعدادهای خوبی برای والیبال نشسته در شهر بابک و استان کرمان وجود دارد. این هم درتوافقی که برای این همکاری حاصل شد، بی تاثیر نبود.

رضایی با تاکید بر اینکه با تیم مس شهر بابک سه هدف عمده را دنبال خواهد کرد، خاطرنشان کرد: قهرمانی در لیگ برتر اولین هدف است. آموزش مربیان استان کرمان و استعدادیابی در این استان را هم به عنوان اهداف دوم و سوم دنبال خواهیم کرد. در کل اینکه فقط هدف‌مان لیگ برتر و کیفیت حضور در آن نیست.

سرمربی تیم مس شهر بابک در پاسخ به این پرسش که «چه برنامه ای برای ترکیب این تیم دارد؟»، گفت: طبق قوانین مربوط به لیگ برتر، هر تیم به جز لیبرو که جزو سهمیه ملی به حساب نمی آید مجاز به در اختیار داشتن سه بازیکن ملی پوش است. بر همین اساس مرتضی مهرزاد، حسین گلستانی و میثم علیپور نفرات ملی پوشی هستند که در ترکیب تیم قرار می گیرند. رمضان صالحی را هم به عنوان لیبرو در اختیار خواهیم داشت.

هادی رضایی تاکید کرد: در مجموع بیشتر از ۵۰ درصد بازیکن غیر بومی جذب نمی کنیم. میزان حضور بازیکنان بومی و غیربومی در ترکیب تیم ۵۰ به ۵۰ خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *