سه شنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

برخی از آب گل آلود ماهی می‌گیرند/ غیبتم به خاطر امتحان بود


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم والیبال بانوان توپکا در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال در حالی با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ذوب آهن شکست خورد که شهرزاد ریاضی، سرمربی تیم در کنار تیمش نبود. توپکا با این شکست با مجموع سه پیروزی و ۹ امتیاز بعد از تیم های ذوب آهن و پیکان در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

سرمربی تیم والیبال بانوان توپکا در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره وضعیتش در تیم توپکا گفت: هفته گذشته به دلیل امتحان جامع دکتری نتوانستم کنار تیم باشم. متاسفانه برخی از آب گل آلود ماهی می‌گیرند و شایعاتی درباره رفتنم از توپکا مطرح کردند. تنها تغییر پیش آمده در تیم توپکا استعفای مدیر عامل بوده است.

 شهرزاد ریاضی در ادامه افزود: در هر ارگانی ممکن است تغییراتی رخ دهد و این طبیعی است، آیه نازل نشده است که که مدیر عامل به صورت مادام العمر حضور داشته باشد. شفقت(مدیر عامل باشگاه) به دلیل مشغله کاری و عضویتش در شورا از سمت خود استعفا داد تا راه برای کسی باز شود که بتواند به صورت تمام وقت در اختیار باشگاه باشد.

وی درباره شکست مقابل تیم ذوب آهن نیز گفت: در بازی مقابل ذوب آهن کنار تیم نبودم، روی نقاط ضعف تیم کار کرده بودیم اما احساس می‌کنم بازیکنانم پر خطا بازی کردند. سعی بر این است تا برای بازی هفته آینده مقابل پیکان مهیا شویم و جایگاه خود در جدول رده بندی را حفظ کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *