یکشنبه , ۱۵ تیر ۱۳۹۹

با تغییراتی که اعمال کردم پیروز بازی مقابل گنبد شدیم


به گزارش “ورزش تایمز”، در چارچوب دیدارهای هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم پیکان با نتیجه ۳ بر یک تیم شهرداری گنبد را شکست داد.

محمد ترکاشوند سرمربی تیم والیبال پیکان تهران پس از شکست سه بر یک تیم شهرداری گنبد گفت:  در ست اول آنطور که باید بازی برای ما  پیش نرفت و با نتیجه دور از انتطار ۲۵-۲۰ نتیجه را واگذار کردیم.

او افزود: در ست نخست خوب کار نکردیم اما با تغییراتی که در ترکیب خود ایجاد کردیم بازی را بهتر ادامه داده و پیروز بازی شدیم. تیم جوانی هستیم که باید بیشتر از این‌ها تمرکز خود را در طول بازی حفظ کنیم.

ترکاشوند درباره میزبانی پیکان از حریفان در سالن ساپکو ‌کفت:  ما خودمان نیز امروز در این سالن مهمان به حساب می‌آمدیم چون تنها دو جلسه در اینجا تمرین کرده‌ایم. با این‌ وجود سالن خوبی است که از استاندارد کافی در کف پوش و امکانات خود برخوردار است.

او درباره عملکرد ضعیف تیمش در ست نخست نیز گفت: به هر حال بازیکنان ما جوان هستند و تجربه بالا از این اتفاقات جلوگیری می‌کند. به نظرم در ست نخست بازیکنانم حریف را دست کم گرفتند و احساس کردند به راحتی پیروز این بازی خواهند شد.

سرمربی تیم والیبال پیکان ادامه داد: پس از ست اول روی تمرکز بازیکنان کار کردیم تا با قدرت بازی را ادامه دهند. ست سوم هم نقطه عطف و اوج بازی بود که نهایتا ۳۲-۳۰ به سود ما پایان یافت.

به گزارش مهر، عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد پس از باخت تیمش حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *