پنجشنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۹

باقرزاده:لیگ فشرده است/طلوع کیان: شکست نتیجه غروربازیکنان بود


به گزارش “ورزش تایمز” در چارچوب دیدارهای هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم هورسان با نتیجه ۳ بر ۲ تیم خاتم اردکان را شکست داد.

عارف باقرزاده سرمربی تیم والیبال هورسان پس از پیروزی تیمش مقابل خاتم اردکان گفت: شاید تنها تیمی هستیم که تعداد پیروزی‌های ۵ گیمه ما از همه تیم‌ها بیشتر باشد. چه با تیم‌های بزرگ و چه با تیم‌های همرده خود توانسته‌ایم بازی را ۵ گیم کنیم.

وی ادامه داد: سه بازی از بازی‌های ۵ گیمه را پیروز شدیم با توجه به فشردگی رقابت‌های لیگ امسال تعداد آسیب‌ها نیز افزایش یافته است. بازی با خاتم را به عنوان بازی هدف می‌دانستیم امسال برنامه ریزی خاصی برای مسابقات داریم با تیم‌هایی مانند سپاهان که جزو تیم‌های قدرتمند مسابقات به شمار می‌رود نمی‌توان توقع پیروزی داشت به همین دلیل از بازیکنان ذخیره در این بازی استفاده کردیم.

باقرزاده تاکید کرد: خوشبختانه رویکردی را در تیم هورسان بین منطق و احساس آغاز کردیم، منطق می‌گوید در برخی از بازی‌ها باید با تمام ابزار مان بازی کنیم احساس این را می‌گوید که برخی از هواداران انتظار پیروزی در برابر تیم‌های بزرگ مانند سپاهان را دارند.

وی ادامه داد: ما نمی‌توانیم تمام بازی‌ها را پیروز شویم باید با توجه به ابزار مان به رقابت‌ها نگاه کنیم. اگر مانند سال گذشته مسابقات هفته‌ای یکبار برگزار می‌شد فشردگی کمتر بود، تمام تلاش خود را بر روی آن یک بازی می‌گذاشتیم اما فشردگی مسابقات در حال حاضر زیاد است. امروز یک بازیکن دیگر را نیز به دلیل آسیب دیدگی از دست دادیم.

علیرضا طلوع کیان سرمربی تیم والیبال خاتم نیز پس از شکست مقابل تیم هورسان گفت: این پیروزی را به تیم هورسان تبریک می‌گویم. در ست نخست بازی را بسیار خوب شروع نکردیم و در سرویس آمار خطاهای ما بالا بود. اما در ست دوم و سوم سوار بر بازی شدیم و با عملکرد خوب موفق شدیم پیروز شویم.

وی ادامه داد: در تایم استراحت به بازیکنانم گفتم بازی هنوز تمام نشده و فرصت آن تیم جنگنده‌های است. اما بازیکنان جدی نگرفتند و همین باعث شد تا در ادامه نتیجه را واگذار کنیم این درس عبرت خوبی برای تیم شد تا زمانی که سوار بر بازی شدن درختان کنند و زود خوشحال نشوند. شکست امروز نتیجه عملکرد غرور و خوشحالی زود هنگام بازیکنان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *