چهارشنبه , ۱۸ فروردین ۱۴۰۰

بازی مرگ و زندگی برای جام سی و چهارم


به گزارش “ورزش تایمز”، فینال حساس سی و چهارمین دوره رقابت‌های لیگ برتر والیبال فردا (سه شنبه) ساعت ۱۶ در سالن فدراسیون بین تیم‌های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان برگزار خواهد شد. دو تیم با کسب یک پیروزی در بازی اول و دوم فینال فردا در بازی مرگ و زندگی برای کسب نخستین جام قهرمانی در مسابقات لیگ برتر تلاش خواهند کرد.

تیم شهرداری ارومیه تا پیش از بازی دوم فینال در مرحله پلی آف تمام مسابقات خود را در پنج ست به پایان رساند و ۲۹ ست بازی کرده بود در حالی که تیم سیرجان ۱۹ ست را پشت سر گذاشته بود. برگزاری مسابقات ۵ ست شاید توان فنی و تمرکز تیم ارومیه را کاهش داده است و این تیم برای موفقیت در بازی فردا مقابل سیرجان بیش‌تر از هر چیزی به ریکاوری ذهنی و جسمی نیاز دارد.

تیم شهرداری ارومیه هزینه بسیاری برای حضور در مسابقات کرده است و با خدمت گرفتن ستاره‌های والیبال ایران با هدف قهرمانی گام در میدان گذاشته است. انتظارات مردم ارومیه از تیم بسیار بالاست و همین موضوع نیز فشار روانی بر تیم حاکم کرده است. بازی‌های انفرادی و غرور برخی از بازیکنان ارومیه نیز ممکن است در بازی فردا به ضرر تیم تمام شود و جام را به سیرجان دهد.

در طرف دیگر نیز شاگردان با انگیزه محمدرضا تندروان در تیم فولاد سیرجان برای رسیدن به فینال بازی‌های جذاب و تماشایی را به نمایش گذاشتند و در مرحله پلی آف تیم‌های قدرتمند سایپا و سپاهان را در سه ست متوالی با اقتدار شکست دادند. بازیکنان سیرجان شاید اگر در بازی نخست فینال بازی همیشگی خود را انجام داده بودند و صابر کاظمی روز پر فروغ خود را ادامه می‌داد الان تکلیف جام مشخص بود.

سیرجانی‌ها پس از ناکامی نخست در بازی فینال، روز گذشته با نمایش خیره کننده کاظمی و رحمان داوودی در سه ست از سد ارومیه پر ستاره گذشت باز گشت امیدوار کننده‌ای به فینال داشت و اگر فردا نیز این تیم از سرویس و اسپک های نمایشی کاظمی بهره گیرد جام را به خانه خواهند برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *