دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

بازی با کیفیتی به نمایش گذاشتیم/باشگاه میرزاجانپور راحمایت می‌کند


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم والیبال سپاهان اصفهان در چارچوب دیدارهای هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز تیم پیکان تهران را شکست داد.

رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان اصفهان پس از پیروزی تیمش گفت: ابتدا برای میرزاجانپور آرزوی سلامتی دارم. او یکی از بازیکنان ارزشمند والیبال ایران است. طبق صحبتی که با دکتر او داشتم روز جمعه باید عمل جراحی شود. شدت آسیب دیدگی مشخص نیست و در طول عمل جراحی زمانی که پا باز شود، اظهارنظر دقیق‌تری خواهند داشت. امیدواریم دوران نقاهت میرزا جانپور کوتاه باشد. افتخار می‌کنیم که او عضوی از مجموعه سپاهان است و باشگاه او را حمایت خواهد کرد. منتظریم خیلی زود به تیم بازگردد.

وی در ادامه افزود: خوشحالم سه بازی را در هفته جاری پشت سر گذاشتیم. هیچ مسابقه‌ای متفاوت‌ نیست. پیکان امروز با کیفیت تر از قبل ظاهر شد، حتی این تیم در ست دوم می‌توانست پیروز شود اما بازیکنان ما در امتیازهای حساس با کیفیت تر ظاهر شدند.

سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: به مجموعه سپاهان هر سه بُرد هفته را تبریک می گویم. هفته سختی پشت سر گذاشتیم. امیدوارم رقابت‌ها تا پایان همچنان با کیفیت برگزار شود و چرخ والیبال بچرخد و هر روز شاهد بازی‌های بهتری باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *