یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹

بازیکن مصدوم هوانیروز: بازی سختی بود/ مظفر: تیم ما جوان است


به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه چهارمین روز از دور رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان عصر امروز دو تیم بسیار جوان کیمیا کاشت کردستان و پرواز هوا نیروز به مصاف هم رفتند که نتیجه این دو تیم به تساوی ختم شد.

امین مظفر، دروازه بان تیم هوانیروز در خصوص تساوی تیمش برابر کیمیا کاشت کردستان گفت: تیم ما در این دیدار خوب بود آن هم در شرایطی که نصفی از تیم ما جوان هستند و هنوز در لیگ بازی نکرده‌اند و متولد سالهای ۸۰ و ۸۲ هستند. ولی در مجموع از نتیجه بازی رضایت دارم. مربیان در تلاش هستند و روی بچه‌ها کار می‌کنند تا در هر بازی بهتر شویم.

وی در خصوص آینده این تیم جوان و بازی خوبش در این روز هم گفت: بچه‌ها جوان هستند و انگیزه دارند و سال اول حضورشان در لیگ است و برای ساختن آینده خود می‌جنگند. ان شالله با تلاش می‌توانیم به جمع تیم‌های بالای جدول برسیم.

در این دیدار حسین حبیبی بازیکن تیم هوانیرو نیز از ناحیه صورت دچار آسیب شد. البته او با این حال در نیمه دوم و دقایق پایانی برای برتری تیمش جنگید.

حسین حبیبی بازیکن تیم پرواز هوانیروز بعد از تساوی مقابل کیمیا گشت و پس از آسیب دیدگی سخت خود، گفت: بازی سختی بود، با بازیکنان پیشکسوت بازی کردیم از جمله آقای بیجاری. اما خدا خواست و توانستیم با آن‌ها مقابله کنیم.

وی در مورد اینکه آیا نتیجه این تساوی عادلانه بود یا نه هم، گفت: خدا رو شکر خوب بود. مسابقه اول و دوم تیم ما بود هرچه پیش رویم قاعدتاً با انرژی بیشتر بازی کرده و بهتر خواهیم شد.

حبیبی در مورد اتفاق بازی امروز هم بیان کرد: آسیب دیدگی هم در هندبال پیش می‌آید، هندبال است و آسیب‌هایش.

دانیال ساعد بازیکن شماره ۵ تیم کیمیا کاشت هم در خصوص عملکرد هم تیمی‌های خود در برابر تیم هوانیروز، گفت: حقیقتاً سطح مسابقات لیگ امسال خیلی بالاست و ما هم خیلی زحمت کشیده‌ایم. امیدواریم بتوانیم نتیجه خوبی در مسابقات بگیریم و مزد زحمت کادر را بدهیم.

وی با بیان اینکه حق ما برد در این بازی بود ولی هر چه قسمت باشد آن می‌شود گفت: از بازی خودم راضی هستم و توانستم در این بازی به هم تیمی‌هایم کمک کنم.

ساعد پیرامون برگزاری لیگ برتر در شرایط کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم بیان داشت: بازی‌ها با پروتکل‌های خوبی برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *