شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

بازیکنانم کار بزرگی کردند/ کار سختی در سه بازی باقیمانده داریم


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم شهرداری تبریز در دیدارهای هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال موفق شد تیم دورنا ارومیه را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهد و خود را آماده میزبانی از نارنجی پوشان سایپا در روز یکشنبه کند. شهرداری تبریز با ۹ پیروزی و مجموع ۲۷ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار دارد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره  شکست تیم دورنا ارومیه گفت: بازی خوبی مقابل تیم درونا به نمایش گذاشتیم، در ۲ ست ابتدایی رقابت نزدیکی داشتیم و بازیکنانم با تکیه بر تجربه‌ای که داشتند موفق شدند در امتیازهای پایانی خوب عمل کنند و نتیجه ست را به سود خود به پایان ببرند. در ست سوم نیز خوشبختانه بازیکنان به بازی خود برگشتند و راحتتر از دو ست قبل پیروز شدند.

عادل بناکار افزود: در مجموع تیم ما تجربه بیش تری داشت و موفق شد در امتیاز های پایانی خوب عمل کند و در کل بازی را به سود خود به پایان برساند.

وی درباره بازی سخت روز یکشنبه مقابل تیم سایپا نیز گفت: تا پایان فصل سه بازی داریم که هر سه بازی برای ما سخت است. با توجه به شرایطی که درجدول داریم باید هر سه بازی خود را پیروزی شویم تا امید حضور در پلی آف را داشته باشیم. کار سختی در پیش داریم، سایپا تیم بسیار خوبی است، تیم  پیام را تهران شکست داد و انگیزه زیادی دارد. بازیکنان ما نیز روحیه پیروزی را دارند، امیدوارم مقابل سایپا بازی خوبی انجام دهیم.

بناکار در ادامه تاکید کرد: با توجه به شرایطی که در شروع فصل داشتیم اما بازیکنانم کار بزرگی کردند. شهرداری تبریز با مشکلات بسیار گام در مسابقات گذاشت اما بازیکنان مقاومت کردند و در جدول مسابقات باقی ماندند و به نظرم کار بزرگی انجام دادند. در نیم فصل دوم نیز چهار مهره اصلی خود را از دست دادیم و بسیاری انتظار نداشتند بتوانیم در جدول بمانیم. به همین دلیل از بازیکنان و کادرم بسیار تشکر می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *