چهارشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۹

بازگشت بازیکن دو رگه بسکتبال به ایران برای همراهی تیم ملی


به گزارش “ورزش تایمز”، مایک رستم پور از جمله بازیکنان دو رگه بسکتبال است که تجربه چند دوره همراهی تیم ملی در میادین مختلف آسیایی و جهانی را دارد. وی که با تیم ملی بسکتبال در جام جهانی ۲۰۱۹ چین هم حضور داشت و با این تیم سهمیه المپیک توکیو را به دست آورد یکی از نفراتی است که نامش در فهرست اردونشینان این تیم برای شرکت در پنجره دوم انتخابی کاپ آسیا هم قرار گرفته است.

این بازیکن ایرانی – آمریکایی طبق هماهنگی صورت گرفته فردا چهارشنبه از آمریکا به تهران سفر می‌کند تا از اولین روز اردوی تیم ملی در ترکیب اردونشینان حاضر شود.

نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی بسکتبال جمعه در محل اردوی این تیم در تالار بسکتبال آزادی حاضر می‌شوند تا تست PCR بدهند و از روز شنبه هم با لحاظ کردن نتایج این تست‌ها تمرینات‌شان را زیر نظر مهران شاهین طبع آغاز کنند.

طبق اعلام فیبا آسیا و به دلیل شیوع و گستردگی ویروس کرونا، دیدارهای پنجره دوم رقابت‌های انتخابی کاپ آسیا به صورت متمرکز برگزار می‌شود. دیدارهای این پنجره در گروه E که ایران هم در آن قرار دارد به میزبانی قطر برگزار خواهد شد.

در این پنجره از مسابقات، ملی پوشان بسکتبال ایران ۸ آذرماه به مصاف عربستان می‌روند و ۱۰ آذرماه هم با سوریه دیدار خواهند داشت. تیم ملی چهار روز پیش از دیدار اول راهی قطر خواهد شد.

مایک رستم پور سال گذشته هم تیم ملی بسکتبال را در پنجره نخست انتخابی کاپ آسیا همراهی کرد. در آن پنجره از رقابت‌ها، تیم ملی ایران در ورزشگاه آزادی دو دیدار برابر سوریه و قطر برگزار کرد و در هر دو دیدار هم حریفانش را با شکست مواجه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *