شنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۷

اگر تیم ملی چاه است افتخار می‌کنم که این چاه را در اختیار دارم


صدیقه کعبی زاده در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره تعداد تیم‌های حاضر در سوپر لیگ والیبال بانوان گفت: قرعه کشی مسابقات ۱۵ مهرماه برگزار می‌شود و حضور ۶ تیم را پیش بینی می‌کنیم. البته تعداد بالایی تقاضای حضور در لیگ را داشتند اما چون شخصی بودند و از طرف شرکت و یا یک موسسه نبودند و اساسنامه نداشتند نپذیرفتیم تا در حال حاضر ۶ تیم در حد سوپر لیگ در رقابت‌ها حضور داشته باشند.

نایب رئیس والیبال بانوان در پاسخ به این سوال که همیشه رقابت بین دو تیم وجود داشته آیا برنامه ای در این زمینه دارید یا خیر؟ بیان کرد: در این زمینه برنامه داریم تا رقابت بین دو تیم نباشد چرا که ۶ تیمی قرار است در سوپر لیگ شرکت کنند که از نظر کیفی در سطح بالایی قرار دارند و محدودیتی برای حضور ملی پوشان نگذاشته‌ایم.

وی در ادامه افزود: شرایط را طوری برای ملی پوشان فراهم کردیم تا در تیم‌ِ شهرهای خود شرکت کنند. همچنین حداقل مبلغ قرار داد را برای بازیکنان تعیین کرده‌ایم تا از آن مبلغ پایین تر با بازیکنان بسته نشوند و اگر پایین تر از میزان مشخص شده قرار داد ببندند در سازمان لیگ ثبت نمی‌شود.

کعبی زاده اظهار کرد: دست ملی پوشان باز است تا با هر تیمی که می‌خواهند قرار داد ببندند و ما نیز تلاش می‌کنیم تا شرایط بهتری برای آنها فراهم کنیم و قراردادی در شان ملی پوشان بسته شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا محدودیتی برای حضور ملی پوشان در تیم‌ها وجود دارد یا خیر؟ گفت: در حال حاضر این شرط را لحاظ نکرده‌ایم. بستگی به تیم‌های حاضر در لیگ دارد. تصمیم نهایی را در روز قرعه کشی و با حضور مدیر عاملان باشگاه‌ها می‌گیریم. به خرد جمعی اعتقاد دارم  تا یک لیگ با کیفیت را برگزار کنیم.

نایب رئیس والیبال بانوان در پایان، در پاسخ به این سوال که یکی از مربیان سابقِ تیم ملی در مصاحبه ای بیان کرده با طناب کعبی زاده به چاه افتاده است، نظر شما چیست؟ گفت: هر کسی می‌تواند هر نظری که دارد مطرح کند، اگر تیم ملی چاه است  بسیاری می‌خواهند در این چاه بیافتند. تعداد زیادی از مربیان از سراسر کشور تقاضا دارند حتی برای یک جلسه در اردوهای تیم ملی حضور داشته باشند تا هم تجربه کسب کنند و هم برای آنها رزومه شود. بالاترین سطح برای هر مربی حضور در اردوهای تیم ملی است اگر تیم ملی چاه است افتخار می‌کنم این چاه را دارم تا همه در ان بیافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *