شنبه , ۹ اسفند ۱۳۹۹

انتقاد کاپیتان ورامین از فدراسیون والیبال/قرعه‌کشی برای تست کرونا


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم والیبال سایپا تهران درحالی فردا (چهارشنبه) میزبان تیم شهرداری ورامین خواهد بود که هنوز تکلیف برگزاری این دیدار مشخص نیست. تیم شهرداری ورامین خبر از ابتلای ۲۴ بازیکن خود به ویروس کرونا داده است اما فدراسیون والیبال آن را تایید نکرده است.

احسن الله شیرکوند در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره آخرین وضعیت تیم شهرداری ورامین گفت: نتایج تستی که مورد تایید آزمایشگاه و اداره بهداشت یک استان است را فدراسیون قبول نکرد! آیا هدف واقعا قطع زنجیره کرونا است؟ کرونا را چگونه می توان کنترل کرد؟ روز گذشته به تیم اعلام کردند بازیکنان کرونایی باید در فدراسیون پزشکی تست بدهند! آیا این‌ها انسان‌های سالمی هستند که در سازمان لیگ فعالیت می‌کنند؟ بازیکنی که در تب می‌سوزد چگونه برود فدراسیون پزشکی؟

کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین تاکید کرد: متاسفم، آیا این روش درست است؟ تست اولیه را نپذیرفتند، اعلام کردند به مراکز مورد تایید بروید، آن را نیز انجام دادیم و حال اعلام کردند باید به فدراسیون پزشکی برای انجام تست برویم! اعلام کردند از بین ۲۴ بازیکن کرونایی قرعه کشی می کنیم و یک تعداد  باید در فدراسیون پزشکی تست دهند.

وی ادامه داد: از روز شنبه و قبل از بازی با سپاهان اعلام کردم تیم کرونایی است اما قبول نکردند و با بازیکنان کرونایی مقابل سپاهان بازی کردیم. زورشان فقط به ورامین می رسد. بازیکن کرونایی باید از اسلامشهر به فدراسیون پزشکی برود تا تست دهد، این عجیب نیست. آیا این بازیکن در مسیر نفرات دیگر را آلوده نمی کند؟ اینگونه می خواهند زنجیره را قطع کنند؟ اگر واقعا هدف راستی آزمایی است یک مامور مورد تایید خود را به آدرس بازیکنان برای انجام تست بفرستند نه اینکه بازیکن کرونایی را در سطح شهر تردد دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *