جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

انتقاد ارسلان کاظمی از عدم پخش دیدار بسکتبال ایران و قزاقستان


به گزارش “ورزش تایمز”، در پایان دیدار امروز تیم‌های ملی بسکتبال ایران و قزاقستان که با برتری تیم ایران همراه بود، ارسلان کاظمی با تشکر از حضور تماشاگران در تالار آزادی اظهار داشت: حمایت آنها کمک کرد تا بتوانیم بازی را قاطعانه با برتری خود تمام کنیم، ما با قدرت بازی را شروع کردیم و در جریان دیدار هم توانستیم برتری خود را حفظ کنیم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه هیچ یک از دیدارهای مسابقات انتخابی جام‌جهانی راحت نیست، افزود: طبق برنامه ما مقابل هر تیم باید دو بازی انجام دهیم که یکی در خانه ما و دیگری در خانه حریف برگزار می‌شود، قطعاً دیدار در خانه حریفان راحت نیست؛ همانطور که در مقابل قطر در دیداری که جمعه گذشته داشتیم، خیلی سخت توانستیم پیروز شویم.

این ملی‌پوشان بسکتبال کشورمان با تأکید دوباره بر تأثیر حضور تماشاگران در سالن تصریح کرد: امیدوارم مسئولان هم به بسکتبال بیشتر لطف داشته باشند؛ تا آنجا که من می‌دانم دیدار امروز پخش مستقیم نداشت در حالی که ما در قالب تیم ملی کشورمان میزبان حریف بودیم و خوب بود که حمایت بیشتری از ما می شد.

کاظمی خاطرنشان کرد: بسکتبال اولین رشته تیمی ورزش ایران است که سهمیه المپیک را گرفت، اما این همه بی‌لطفی نسبت به این رشته که در رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی به سر می‌بریم، جای تأسف دارد؛ واقعاً پخش مستقیم فوتبال از دیدار تیم ملی کشورمان اهمیت بیشتری داشت؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *