پنجشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸

امیدواری برای صعود تیم ملی والیبال به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها


به گزارش “ورزش تایمز”، افشین داوری شامگاه شنبه در جلسه شورای عالی ورزش استان اردبیل با اشاره به اینکه شور و شعف مثال زدنی موجود در سکوهای ورزشگاه شش هزار نفری رضازاده اردبیل ستودنی است، افزود: با توجه به میزبانی اردبیل از مرحله چهارم لیگ ملت‌های والیبال امیدوار به موفقیت بلندقامتان کشورمان در نبرد با تیم‌های طراز اول جهان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه میزبانی ایران از لیگ ملت‌های والیبال در دو مرحله انجام می‌شود، ادامه داد: آذربایجان غربی به عنوان میزبان یکی دیگر از مراحل لیگ ملت‌های والیبال انتخاب شده است.

سرپرست فدراسیون والیبال با ابراز امیدواری برای رفع نواقص موجود در میزبانی از این لیگ، یادآور شد: با یکدستی و اتحاد مردم در کنار حمایت تمامی دستگاه‌های اجرایی به میزبانی شایسته ارومیه و اردبیل از بالاترین سطح مسابقات والیبال امیدوار خواهیم بود.

داوری با اعلام گزارش آخرین اقدامات انجام پذیرفته اردبیل برای میزبانی شایسته از این دوره از رقابت‌ها، یادآور شد: با توجه به خرید و تجهیز کف پوش جدید والیبال که مورد تأیید فدراسیون جهانی نیز هست، زمینه میزبانی شایسته از این رقابت‌ها فراهم خواهد شد.

به گفته وی در هفته گذشته به نمایندگی از فدراسیون والیبال ایران در نشست لوزان سوئیس حاضر شدیم تا در آن آخرین شاخص‌ها و پارامترهای مورد تأیید فدراسیون جهانی برای میزبانی از این دوره رقابت‌ها بررسی و مورد یادآوری قرار گیرد.

سرپرست فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی با اشاره به پشتیبانی خوب هواداران اردبیلی از نمایندگان کشورمان در رقابت‌های حساس جهانی، افزود: این استان در میزبانی از مسابقات مختلف شایستگی خود را نشان داده و امیدواریم بار دیگر میزبانی مطلوبی را از این سطح از مسابقات شاهد شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *