شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

امیدوارم با تداوم این روند به فینال لیگ برتر بسکتبال صعود کنیم


به گزارش “ورزش تایمز”، حامد سهراب نژاد شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی خانگی تیم بسکتبال شهرداری گرگان مقابل پالایش نفت آبادان در گفتگو با “ورزش تایمز” اظهار کرد: بازی آسانی نبود و برای کسب این پیروزی مهم همه بازیکنان، کادر فنی و تماشاگران زحمت کشیدند و این برد ارزشمند را به همه گرگانی ها تبریک می گویم.

سهراب نژاد درباره استرس احتمالی بازیکنان برای برد با اختلاف بیش از ۱۰ امتیاز در بازی امروز گفت: بازیکنان ما با تجربه هستند و سال های بسیاری در سطح ملی بازی می کنند و این موضوع استرس ایجاد نکرد.

وی در مورد تقابل با آویژه صنعت مشهد در مرحله پلی آف بیان کرد: نماینده مشهد تیم جوان و دونده ای است و امیدوارم با ارائه یک بازی خوب مقابل این تیم پیروز شویم.

این بازیکن با تجربه تیم شهرداری گرگان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم این روند رو به رشد را ادامه دهیم و به فینال مسابقات صعود کنیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، در هفته هیجدهم و پایانی لیگ برتر بسکتبال تیم شهرداری گرگان در خانه با نتیجه ۷۶ بر ۵۸ مقابل تیم مدعی پالایش نفت آبادان پیروز شد.

نماینده بسکتبال گرگان با کسب این پیروزی با ۱۱ برد، ۵ باخت و ۲۷ امتیاز در مکان سوم جدول قرار گرفت و در مرحله پلی آف به مصاف آویژه صنعت مشهد تیم ششم جدول خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *