سه شنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

اطلاعی از رفتن مهرگان ندارم/ برای حضور در المپیک تصمیم نگرفته‌ایم


به گزارش “ورزش تایمز”، جواد مهرگان، مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان ایران پس از کسب عنوان هفتمی در رقابت‌های قهرمانی آسیا و جواز حضور در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ قراردادی دو ساله با تیم العربی کویت بست و از تیم بانوان جدا شد.

سرپرست نایب رئیس والیبال بانوان در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره جدایی مهرگان از تیم بانوان و پیوستن به کادر تیم العربی کویت گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم و این را از شما می شنوم. طبق ابلاغی که به مهرگان شده بود او باید تا پایان مسابقات قهرمانی آسیا در کنار تیم می ماند حال با اتمام مسابقات او خودش می تواند در ادامه تصمیم گیری کند.

متین زبردست در پاسخ به این سوال که پس تکلیف تیم بانوان در آستانه مسابقات انتخابی المپیک چیست؟ گفت: هنوز برنامه ای برای حضور در المپیک نداریم. مطمئنا پس از تصمیم گیری در این زمینه درباره کادرفنی نیز تصمیم گیری خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به مسابقات مهم انتخابی المپیک چرا هنوز تصمیم گیری در این زمینه نشده است؟ گفت: با توجه به شرایط فدراسیون و در پیش بودن مسابقات قهرمانی آسیا و نیز روند ثبت نام انتخابات نمی توان تصمیم گیری کرد باید دید برنامه به چه صورت پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *