شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸

اسناد مالی فدراسیون هندبال/ آقای دولو! چطور تکذیب می‌کنید؟

به گزارش “ورزش تایمز”، در فاصله دو روز مانده به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون هندبال صحبت‌هایی از سوی یکی از پیشکسوتان هندبال نه تنها بر حساسیت این انتخابات افزوده بلکه ابعاد مالی فدراسیون را وارد فاز جدیدی کرده است.

این پیشکسوت اعلام کرده بود موجودی ریالی به ارزش یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان و موجودی ارزی به ارزش ۳۵ هزار دلار از زمان علیرضا رحیمی در فدراسیون هندبال باقی مانده است اما رمضانعلی دولو سرپرست فدراسیون این موضوع را منکر شد و حتی آنرا تکذیب کرد!

دولو سرپرست فدراسیون هندبال در مصاحبه‌ای گفت: «من به این موضوع پاسخ نمی‌دهم. او از کجا می‌داند که این پول در فدراسیون بوده، مگر او در فدراسیون است. این حرف کذب محض است. اصلاً چنین چیزی نیست و من از این موجودی خبر ندارم، شاید هم بوده من خبر ندارم.»

اما علیرضا رحیمی رئیس پیشین فدراسیون هندبال در گفتگو با “ورزش تایمز” در این خصوص گفت: دولو مدعی شده که چنین پولی نیست اما من اسناد و صورتجلسه آن را در اختیار شما می‌گذارم. قانون بر این است که در بحث مالی سرپرست یا رئیس قبلی، رئیس یا سرپرست جدید، ذیحساب فدراسیون و نماینده وزارت پای این صورتجلسه را امضا می‌کنند و این صورتجلسه موجود است و خودش هم امضا کرده است.

وی افزود: من گفته‌ام اگر آقایان ادعایشان را تکذیب نکنند صورتجلسه را در سایت‌ها منتشر می‌کنم. فدراسیون هندبال این همه بدهی داشته است و این میزان پول در هم در حسابش گذاشته‌ام و رفتم آن هم در شرایطی که بدهی فدراسیون میلیاردی بوده است!

تصویر صورتجلسه ای که علیرضا رحیمی رئیس پیشین فدراسیون هندبال در اختیار “ورزش تایمز” قرار داد نشان می‌دهد که در تاریخ ۱۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ صورتجلسه ای با حضور رحیمی، دولو سرپرست جدید فدراسیون، علیرضا باقری نماینده وزارت ورزش و عبداله زاد مراد خزانه دار فدراسیون پیرامون موجودی اموال به امضا رسیده است.


اسناد مالی فدراسیون هندبال/ آقای دولو! چطور تکذیب می‌کنید؟

در این صورتجلسه موجودی کل حساب فدراسیون به ارزش یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان ذکر شده است. از آن سو مبلغ ۲۲,۱۱۸ یورو، ۸۱۳ دلار، ۱۱۶۸۵۰ یوهان کره، ۵۵۰۰ روپیه اندونزی نیز در بخش ارزی در حساب فدراسیون موجود بوده است.

زادمراد خزانه دار فدراسیون هندبال هم در گفتگو با مهر با تأیید اینکه این صورتجلسه در فدراسیون وجود دارد، گفت: در این مدت از حساب فدراسیون برای امور جاری شامل مسابقات و اعزام تیم بانوان به رقابتهای آسیایی استفاده شده و بخشی از آن نیز در حساب فدراسیون موجود است. حتی از بخش ارزی نیز در حال حاضر ۹ هزار یورو و مبالغ ذکر شده در صورتجلسه شامل یوهان کره جنوبی و روپیه نیز در حساب فدراسیون موجود است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *