سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

از من خواستند دیگر نباشم/ تا وزارت ورزش نخواهد «لابی» نمی‌کنم


به گزارش “ورزش تایمز”، سرپرست تیم ملی والیبال روز دوشنبه از سمت خود در تیم‌های ملی استعفا کرد که استعفای وی پس از ۱۲ سال حضور در کنار تیم ملی شائبه‌هایی را ایجاد کرد.

درحالی که احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال بعد از استعفای خوش خبر در مصاحبه ای با “ورزش تایمز” اعلام کرد، خوش خبر استفعا کرد و ما هم با آن موافقت کردیم، سرپرست مستعفی فدراسیون مدعی شده که از او خواسته شده تا کنار برود.

امیر خوش خبر در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره اینکه آیا وادار به استعفا شده است یا خیر، گفت: وادار شدن یک جور زور است. خیر، چنین چیزی نیست. طی جلسه ای به صورت دوستانه و با مذاکره از من خواسته شد که نباشم و این کار بهتر است. من نیز به عنوان یک کارمند پذیرفتم.

سرپرست سابق تیم ملی والیبال در پاسخ به این سؤال که آیا اختلافاتی بین شما و رئیس فدراسیون وجود داشته یا خیر؟ گفت: اختلاف در کار همیشه وجود دارد. این اتفاقات به خصوص در کاری مانند سرپرستی تیم ملی که برنامه ریزی های سخت می خواهد همیشه وجود داشته و خیلی چیز عجیب و غریبی نیست. شاید در دوران داورزنی نیز این اختلافات وجود داشت اما هیچ وقت کار به جایی کشیده نشد که بخواهد اختلافات خیلی بروز پیدا کند.

خوش خبر در پاسخ به این سؤال که عنوان شده در سفرهای تیم ملی با مشکل ارز مواجه بودید و مبلغ موردنظر در اختیار شما قرار نمی گرفت، آیا این مطلب صحت دارد یا خیر؟ گفت: این مشکل در تمام فدراسیون ها وجود دارد. طبیعی است که مانند سابق نتوانیم ارز بگیریم و چنین محدودیت هایی به وجود آمده است.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا به دلیل کاندیدا شدن در پست ریاست فدراسیون از سمت خود استعفا کردید؟ گفت: من هیچ گاه نخواسته ام استعفا کنم، چرا که شغلم را دوست داشتم و با علاقه سعی داشتم تا بهترین عملکرد را ارائه دهم و هیچ منتی بر سر تیم ملی نگذاشته ام اما زمانی که از من خواسته شد که بروم، به این تصمیم تمکین کردم.

خوش خبر در پاسخ به این سؤال که آیا برنامه ای برای ریاست دارید یا خیر؟ گفت: من کارمند وزارت ورزش هستم، ریاست فدراسیون باعث پیشرفت است و من نیز پیشرفت را دوست دارم اما تا زمانی که وزارت ورزش از من چنین چیزی را نخواهد، در این زمینه هیچ لابی نخواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *