یکشنبه , ۱۲ مرداد ۱۳۹۹

اردوی تیم ملی هندبال مردان در تهران آغاز شد


به گزارش “ورزش تایمز”، ملی‌پوشان هندبال ایران امروز یکشنبه ۱۷ آذرماه و از ساعت ۹:۳۰ تمرینات خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا زیر نظر کادر فنی آغاز کردند. در این تمرین ابتدا کادر فنی صحبت های کوتاهی برای ملی پوشان انجام داد و سپس تمرینات جلسه نخست با مرور تکنیک ها همراه شد.

پیش از شروع رسمی نخستین جلسه تمرین، ملی پوشان در جلسه ای مشترک با پاکدل رئیس فدراسیون شرکت کردند. در این نشست که علیرضا حبیبی سرمربی و مهدی اخوان مدیر فنی تیم و تمام ملی پوشان دعوت شده حضور داشتند، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون خطاب به ملی‌پوشان گفت: شما کار مهمی در رقابت های پیش‌رو در کویت دارید. من و تمامی همکاران در فدراسیون تمام تلاش خود را با وجود مشکلات زیاد مالی خواهیم کرد تا شرایط اردویی خوبی برای ملی‌پوشان فراهم شود.

در این نشست حبیبی سرمربی تیم ملی هم از شرایط ملی ‌پوشان و تیم گزارشی برای رئیس فدراسیون ارائه کرد و گفت: نیاز شدیدی به بازیهای تدارکاتی داریم که انشاءالله در اردوی قطر این فرصت برای تیم ما فراهم خواهد شد.

به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله اول از تمرینات تیم ملی هندبال مردان کشورمان برای آمادگی هرچه بیشتر حضور در رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ کویت و کسب سهمیه جهانی است. این اردو تا روز سه ‌شنبه ۲۶ آذر ماه در محل تالار هندبال تهران ادامه خواهد داشت. اردوی دوم تیم ملی همزمان با حضور لژیونرها در قطر دنبال خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *