دوشنبه , ۴ شهریور ۱۳۹۸

اتفاق تاریخی با کمک هواداران رقم خورد/جزو تیم های ارزان لیگ بودیم


کریم علمی در گفتگو با “ورزش تایمز” پس از صعود تاریخی تیم شهرداری گرگان به فینال لیگ برتر بسکتبال اظهار کرد: خدا را شاکرم که روز گذشته موفق شدیم در مقابل تیم مدعی شیمیدر که از بازیکنان ملی پوش بهره می برد به پیروزی برسیم و در آستانه نیمه شعبان یک عیدی بسیار خوب به هواداران بدهیم.

علمی افزود: ما توانستیم با حمایت پرشور هواداران و تلاش و غیرت کادر فنی و بازیکنان یک اتفاق تاریخی را رقم بزنیم و دل هزاران جوان شهر را شاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتظار صعود به فینال مسابقات را داشتید یا خیر؟ گفت: شاید هواداران در خوشبینانه ترین حالت مانند سال های گذشته به رتبه های پنجمی یا ششمی فکر می کردند اما با بودجه ۲۵ میلیارد ریالی یک اتفاق بسیار مهم در بسکتبال شهر رقم خورد.

وی افزود: به جرات می توانم بگویم از نظر بودجه، جزو تیم های پایین و ارزان لیگ برتر بودیم و در این شرایط کسب چنین افتخاری بسیار ارزشمند است.

پاداش ویژه برای بازیکنان در نظر گرفته ایم

مدیرعامل تیم بسکتبال شهرداری گرگان با بیان اینکه تازه کار ما شروع شده است، اظهار کرد: علاوه بر هدفی که برای کسب عنوان قهرمانی داریم، تلاش می کنیم در رقابت های آسیایی هم بتوانیم خوش بدرخشیم.

علمی در مورد میزان پاداش به اعضای تیم شهرداری گفت: رقم پاداش ها در قرارداد بازیکنان و کادر برای تمام بازی ها ذکر شده اما برای نیمه نهایی و فینال یک پاداش ویژه برای آنها در نظر گرفته ایم که مبلغ آن در جلسه با شهردار مشخص خواهد شد.

وی درباره بازی در فینال مقابل نماینده آبادان بیان کرد: باتوجه به اینکه در دو بازی نخست میزبان تیم نفت آبادان هستیم می توانیم با کمک هواداران به پیروزی برسیم تا مسیر آسان تری برای کسب عنوان قهرمانی داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *