یکشنبه , ۳ شهریور ۱۳۹۸

آغاز اردوهای آماده‎سازی تیم ملی هندبال در غیاب لژیونوها


محمدرضا رجبی در گفتگو با “ورزش تایمز” پیرامون برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم ملی هندبال توضیح داد و گفت: بعد از معرفی حبیبی به عنوان مربی تیم ملی، اولین جلسه هماهنگی با او برگزار شد. قرار بر این شد تا وی طی هفته جاری اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی را اعلام کنند.

وی افزود: تمام تلاش فدراسیون این است که اردوهای تیم ملی هرچه سریع‌تر آغاز شود. این احتمال وجود دارد که اواخر ماه جاری یا حداکثر در روزهای اول خردادماه اولین مرحله اردوی تیم ملی هندبال بزرگسالان برپا شود.

دبیر فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: در برنامه پیشنهادی اولیه مربی تیم ملی، چند مرحله اردو و برنامه تدارکاتی در نظر گرفته شده است. البته باید برای اجرای این برنامه‌ها به یک جمع بندی نهایی رسیده و منابع را تأمین کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا در این اردو لژیونرها هم حضور خواهند داشت؟»، گفت: لژیونرها همچنان درگیر مسابقات لیگ اروپا هستند بنابراین تمرینات تیم ملی را با حضور بازیکنان داخلی شروع خواهیم کرد تا در مراحل بعدی بازیکنان لژیونر هم به ما محلق شوند.

رجبی همچنین تاکید کرد که هنوز کمک مربی و دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی هندبال مشخص نشده اند.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی هندبال ایران حضور در دو رویداد مهم انتخابی المپیک و قهرمانی آسیا (انتخابی قهرمانی جهان) پیش رو دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *