جمعه , ۳ اسفند ۱۳۹۷

آزمون بزرگ پیش روی فدراسیون والیبال/ مماشات دوباره یا حذف بزرگان؟


به گزارش “ورزش تایمز”، فدراسیون والیبال قصد دارد فصل جدید لیگ برتر که سی و دومین دوره این مسابقات به شمار می رود را از روز ۲۵ مهرماه آغاز کند اما هنوز مسئولان این فدراسیون نمی دانند کدام تیم ها در فصل جدید حضور خواهند داشت.

این ابهام درحالی به دغدغه مسئولان فدراسیون تبدیل شده که تیم ها باید روز ۱۸ مهرماه کارت حضور در مسابقات را دریافت کنند اما برخی از آنها هنوز چک ضمانت یک میلیارد تومانی را به این فدراسیون ارائه نکرده اند.

پیش از این محمدحسین شفقی رئیس سازمان لیگ در گفتگو با “ورزش تایمز” تاکید کرده بود اگر تیم ها تا روز ۱۵ مهر این چک را ارائه نکنند از فصل جدید لیگ برتر کنار گذاشته خواهند شد. البته او این ابهام را ایجاد کرده که طی سالهای گذشته برخی تیم های بزرگ از دادن این چک ها سرباز زده اند و بدون ضمانت در لیگ حضور داشته اند!

آنچه نگرانی ها برای فصل آینده را افزایش می دهد تبعیضی خواهد بود که بین تیم های کم نام و نشان و تیم های بزرگ قائل خواهند شد. به گفته شفقی برخی تیم ها تسویه حساب را انجام داده و چک ضمانت را هم ارائه داده اند اما تیم های بزرگ هنوز این امور را انجام نداده اند. 

نگرانی ها آنجا افزایش پیدا می کند که برخی تیم های بزرگ در ادوار گذشته هم بدون این ضمانت ها وارد مسابقات می شدند. رئیس سازمان لیگ در پاسخ به این پرسش اظهار نظر قاطعی نمی کند:«  هر تیمی که می خواهد کارت مسابقات را دریافت کند باید تسویه حساب را انجام دهد.»

با این حال هنوز مشخص نیست فدراسیون والیبال و سازمان لیگ مقابل تیم های بزرگ کوتاه خواهند آمد یا این بار برخلاف گذشته پای تصمیم شان خواهند ایستاد و تیم بدون ضمانت را به لیگ راه نمی دهند. قرار است روز یکشنبه تصمیم نهایی در این مورد گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *