سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

آریان‌فر: انصراف ندادم/ کیمیایی: هیچ نامه‌ای برای انصراف نداشتیم


به گزارش “ورزش تایمز”، اظهار نظر عجیبی که محمدرضا داورزنی روز یکشنبه داشت ابهامات در مورد انتخابات چند فدراسیون را افزایش داد. در حالی که پیش از این بسیاری از فدراسیون های ورزشی با حضور یک کاندیدا انتخابات خود را برگزار کرده اند، این بار معاون وزیر از تجدید ثبت نام برای دو فدراسیون خبر داده است.

داورزنی روز یکشنبه در حاشیه برگزاری انتخابات فدراسیون انجمن های ورزشی گفت: برای فدراسیون‌های تنیس و چوگان با توجه به اینکه فقط یک نامزد باقی مانده، مجبوریم دوباره ثبت‌نام داشته باشیم و این کار را مجددا انجام بدهیم.

همین اظهار نظر شایعه مهندسی بودن انتخابات فدراسیون تنیس را تقویت کرده است. اتفاقی که در برخی فدراسیون های ورزشی دیگر نیز رخ داده بود.

این اظهار نظر در مورد فدراسیون تنیس در شرایطی صورت گرفته که عنوان شده یکی از کاندیداها از حضور در انتخابات انصراف داده است. درحالی که وی در گفتگو با “ورزش تایمز” انصرافش را تکذیب کرد.

عبدالرضا آریان فر کاندیدای مجمع انتخاباتی فدراسیون تنیس در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص انصراف از این مجمع گفت: به هیچ عنوان از انتخابات انصراف نداده ام. اما برخی از دوستان از قول من صحبت هایی را کرده اند که به شدت آن را تکذیب می کنم. از بین ۵ کاندیدای مجمع انتخاباتی تنیس، من و آقایان رحمانی و شایسته تأیید شدیم شنیده‌ام که آقای رحمانی سال آینده بازنشسته می شوند و از شرکت در انتخابات انصراف داده اند اما من به هیچ عنوان تمایلی به انصراف ندارم.

وی افزود: من سالها در تنیس باشگاه داری و تیم داری کرده ام و چندین بار تیم ما موفق به کسب مقام های مختلف شد. دکترای تربیت بدنی دارم و مربی رسمی فدراسیون هستم. در کنار دارا بودن ۱۴ مدرک مربی گری باخانواده تنیس هم آشنا هستم.

آریان فر در واکنش به اعلام ثبت نام مجدد برای فدراسیون تنیس اظهار داشت: من به این موضوع اعتراض دارم. من و آقای شایسته دو کاندیدا هستیم و مجمع تنیس تک کاندیدایی نیست. بنابراین از وزارت ورزش و جوانان می خواهیم تا به صورت عادلانه این مجمع را با همین دو کاندیدا برگزار کند.

کامیار کیمیایی دبیر مجمع انتخاباتی تنیس نیز در گفتگو با “ورزش تایمز” در پاسخ به این سوال که آیا فردی از شرکت در انتخابات انصراف داده که از این مجمع به عنوان مجمع تک کاندیدا نام برده می شد، اظهار داشت: از میان ۵ کاندیدای شرکت کننده در مجمع انتخاباتی تنیس دو نفر به لحاظ مدیریتی فرصت حضور در مجمع را پیدا نکردند اما سه نفر دیگر از این لحاظ تأیید شدند.

وی افزود: البته تأیید نهایی کاندیداها باید با ابلاغ کتبی توسط وزارت ورزش و جوانان و امور مجامع فدراسیون ها به دست ما برسد که این اتفاق هنوز نیفتاده است.

کیمیایی در خصوص اینکه آیا فردی از بین این سه کاندیداها انصراف کتبی خود را به شما اعلام کرده است یا خیر؟ خاطرنشان کرد: طبق آئین نامه این موضوع باید کتباً به ما اعلام شود. حتی با یکی از این سه کاندیدا صحبتی داشتم که نسبت به این موضوع اعتراض داشت و می گفت که من تأیید شده ام. البته ما تنها مجری برگزاری انتخابات هستیم و این مسائل باید از وزارت ورزش و جوانان پرسیده شود.

دبیر مجمع انتخاباتی تنیس در پاسخ به این سوال که آیا شایسته به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب شده است، تصریح کرد: ما هم شنیده ایم که حکم سرپرستی شایسته امضا شده و فعالیت ایشان در فدراسیون بلامانع است.

تماس “ورزش تایمز” برای گفتگو با رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استانهای وزارت ورزش که یکی از کاندیداهای حضور در انتخابات فدراسیون تنیس بود بدون پاسخ ماند. عنوان شده وی به علت اینکه سال بعد بازنشسته می شود از حضور در انتخابات انصراف داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *