پیگیری رقابت‌های عمومی کشتی با مصاف مدعیان اوزان ۸۶ و ۶۷ کیلوگرم



به گزارش "ورزش تایمز"، هفته پنجم رقابت های عمومی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشور «گرامیداشت دهه امامت و ولایت» فردا پنجشنبه با برگزاری مسابقات اوزان ۸۶ و ۶۷ کیلوگرم کشتی آزاد و فرنگی در سالن شهدای هفتم تیر تهران پیگیری می شود.
بدین ترتیب در ادامه این رقابت ها فردا مسابقات اوزان ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد و ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی برگزار خواهد شد.

فدراسیون کشتی با هدف شناسایی استعدادها و پشتوانه ها در کشتی کشور امسال مسابقات عمومی را در رده سنی ۱۸ تا ۲۵ سال و با اهدای جوایز نقدی ۵، ۳ و ۲ میلیون تومانی به نفرات برتر هر وزن برگزار می کند. نفرات برتر و مستعد این مسابقات نیز به کارگاه های فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی دعوت می شوند تا بتوانند در سال های آینده در تیم های ملی بدرخشند.

اسامی نفرات برتر مسابقاتی که تاکنون برگزار شده به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
۵۷ کیلوگرم: ۱- احسان سنچولی (گلستان) ۲- محسن ملکی (تهران) ۳- نقی رضوانی (آذربایجان شرقی) ۴- حمیدرضا تقی زاده (تهران)
۶۱ کیلوگرم: ۱- مجید داستان (تهران) ۲- میرعلی باوفا سادات (تهران) ۳- داریوش حضرت قلی زاده (خراسان شمالی) ۴- سجاد ترغو (خراسان رضوی)
۶۵ کیلوگرم: ۱- علی اکبر زرودی (مازندران) ۲- علی اسمعیل پور (مازندران) ۳- محمد زمانی (تهران) ۴- رحمان رحیم پور (فارس)
۷۰ کیلوگرم: ۱- حسین ابوذری (مازندران) ۲- فرهاد نوری (تهران) ۳- نیما اشفاقی (مازندران) ۴- حامد فلاحی (فارس)
۷۴ کیلوگرم: ۱- فریبرز بابایی (مازندران) ۲- ابراهیم قلی پور (مازندران) ۳- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی ۴- سجاد محمدی (مازندران) ۵- سید محمدعلی میرقائمی (تهران) و کمیل نورمحمدی (تهران) ۷- علیرضا مرادی (کرمانشاه) ۸- رامین علمی (تهران) ۹- محمدحسین نجاریان (مازندران) ۱۰- امین جعفری (البرز)
۷۹ کیلوگرم: ۱- محمد امیری (تهران) ۲- مرتضی میرزایی (تهران) ۳- محمدرضا آرش (لرستان) ۴- علی شکوری (مازندران) ۵- حسین دویستی (تهران) ۶- سید محمدعلی میرقائمی (تهران) ۷- امیرحسین لرستانی (تهران) ۸- وحید بیرانوند (لرستان) ۹- امیر موذنی (اصفهان) ۱۰- یاسر پیرهادی (تهران)

کشتی فرنگی:

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا آقانیا (مازندران) ۲- عابد بابکان (البرز) ۳- عرفان سعادتی فر (تهران) ۴- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۵- مهدی یونس فر (کهگیلویه و بویراحمد) ۶- سعید شاهرخی (البرز) ۷- آریا سام (مازندران) ۸- محمدرضا کاگه (ایلام) ۹- علیرضا پاشایی (مازندران) ۱۰- حسین پیراور (البرز)
۷۷ کیلوگرم: ۱- فرشاد بلفکه (اصفهان) ۲- سجاد فرج پور (مازندران) ۳- مهرداد الاداغلو (البرز) ۴- علی سلیمانی (قم) ۵- حمیدرضا جعفری برگانی (فارس) ۶- فرید محمدی (خراسان شمالی) ۷- میرحسین نوازشی (تهران) ۸- محمدامیر نامجو (فارس) ۹- مجتبی الهیاری (فارس) ۱۰- مهدی هادی پور برزگر (فارس)
۸۰ کیلوگرم: ۱- مهدی محمدزاده (مازندران) ۲- ناصر علیزاده (مازندران) ۳- کیوان رضایی (فارس) ۴- سعید صادقی (تهران)
۸۷ کیلوگرم: ۱- علی خلیل زاده (مازندران) ۲- حسین خانپور (مازندران) ۳- علیرضا شیخی (البرز) ۴- عرفان نعمتی (هرمزگان)
۹۷ کیلوگرم: ۱- حسین شکری (فارس) ۲- ادریس ابراهیمی (کردستان) ۳- آرمان طهماسبی (تهران) ۴- علی باجوروند (خوزستان)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- علی اکبر یوسفی احمد چالی (مازندران) ۲- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری) ۳- سجاد جلیلیان (کرمانشاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *