یکشنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۷

مدال بازی‌های آسیایی از کشتی‌گیران هندی میلیونر می‌سازد!به گزارش "ورزش تایمز"، «امزاروس بینی‌تیدیس» یکی از کشتی‌گیران گرجستانی الاصل تیم یونان بود که بعد از خداحافظی با دنیای قهرمانی به مربیگری در هندوستان مشغول شده است. وی که به تازگی مربی اختصاصی «باجرانگ» هندی شده در این زمینه گفت: با دعوت باجرانگ هندی به هند آمدم و به عنوان مربی اختصاصی وی فعالیت می کنم. در هند یک سازمان غیر دولتی بنام Quest بهترین ورزشکاران در هشت ورزش المپیکی را تحت حمایت قرار می دهد. این سازمان حقوق مرا هم می دهد و ورزشکاران را از نظر مالی تأمین می کند.

وی تصریح کرد: تمرینات ما در پایگاه ورزشی در نزدیکی شهر دهلی نو دنبال می شود و قرار است بزودی در اردوی مشترک تدارکاتی لهستان و داغستان شرکت کنیم.

امزاروس با بیان اینکه کشتی در میان مردم هند محبوب است اظهار داشت: قهرمانان کشتی در هند تعداد محدودی دارند که فعلا در حال تلاش و آموزش برای بازگشت به دوران خوب گذشته هستند.

این مربی گرجستانی الاصل با بیان اینکه هنرمندان و ورزشکاران وضعیت مالی خوبی در هند دارند گفت: ورزشکاران با کسب مدال در یک سری رویدادهای خاص به یک میلیونر تبدیل می شوند و باجرانگ در صورت موفقیت در بازیهای آسیایی جاکارتا به یک مرد ثروتمند تبدیل می شود. ضمن اینکه کشور هند برای مدال بازی های المپیک کشورهای مشترک المنافع و بازیهای آسیایی جوایز خوبی به ورزشکاران خود می دهد.

وی در پایان گفت: وظیفه اصلی من این است که باجرانگ را برای بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *