سه شنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۷

محمدیان با رکوردشکنی طلای پرتاب وزنه مردان را بر گردن آویخت


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، در ادامه رقابتهای دو و میدانی بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸، سجاد محمدیان نماینده کشورمان در ماده پرتاب وزنه مردان کلاس F۴۶/۶۱/۶۳ به مصاف حریفانش رفت که موفق به کسب مدال طلا شد. محمدیان در این ماده با با ثبت حد نصاب ۱۵.۲۷ ضمن کسب مدال طلای این مسابقات رکورد آسیا و بازی های پاراآسیایی را هم بهبود بخشید.  نمایندگان سریلانکا با ۱۳.۲۱و ازبکستان با ۱۳.۱۲ به نقره و برنز رسیدند.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر هستند:

۱-  شاهین ایزدیار – شنا
۲- ساره جوانمردی – تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ – رقیه شجاعی – تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری – پرتاب دیسک
۵ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار – شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ – امیر جعفری – وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ – عذرا مهدوی کیا – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ – وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ – مهدی اولاد – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ – محمدرضا احمدی – پرتاب وزنه 
۱۲ – ساره جوانمردی – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ – شاهین ایزدیار – شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ – فرزاد سپهوند – دوومیدانی – پرتاب دیسک
۱۵ – روح الله رستمی – وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ – بتول جهانگیری – پرتاب وزنه کلاس F۳۳
۱۷- حسین خرسند امیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- مهدی اولاد در  پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ – تیم شطرنج استاندارد بانوان
۲۰ – عاطفه نقوی – شطرنج
۲۱ – امید کریمی – شطرنج
۲۲ – علیرضا مختاری – دوومیدانی
​۲۳ – هاشمیه متقیان – دوومیدانی
​۲۴ – وحید نوری – جودو
​۲۵- محمدرضا زندی – تیروکمان کلاس W۱
​۲۶-  احسان موسی نژاد – جودو وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم
۲۷- شاهین ایزدیار – ماده قورباغه ۱۰۰ متر کلاس SB۹
۲۸ – عارف بهاروند – ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۶
۲۹ – عارف بهاروند – پرتاب وزنه کلاس F۳۶
۳۰ – شاهین ایزدیار – ۵۰ متر کرال آزاد کلاس S۱۰
​۳۱ – مهناز امینی – پرتاب نیزه
۳۲ – امید ظریف صنایع – ماده دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۳ 
​۳۳ – تیم میکس تیراندازی با کمان بانوان
۳۴ – آرزو حکیمی – پرتاب وزنه
۳۵- مهدی علیزاده
۳۶- حامد امیری
​۳۷ – تیم ملی والیبال نشسته مردان
​۳۸ – علی نجیمی – دوی ۴۰۰ متر 
​۳۹ – سجاد محمدیان – پرتاب وزنه

نقره:
۱ – بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه
۲ – جلیل باقری – پرتاب دیسک
۳ – یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ – علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه
۵ – جاوید احسانی شکیب – پرتاب دیسک
۶ – علی الفت نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ – زهرا صالحی – پرتاب نیزه
۸ – هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ – نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ – سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ – سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۲- هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶ 
۱۳- مختاری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
​۱۴ – صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴ 
۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو 
۱۶ – فریبا زنده بودی – شطرنج
۱۷ – تیم شطرنج مردان
۱۸ – تیم شطرنج بانوان
​۱۹ – اسدالله عظیمی – دوومیدانی
۲۰ – نادر مرادی – وزنه برداری
۲۱ – هاشم رستگاری – دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷
۲۲- تیم ملی والیبال نشسته بانوان
​۲۳- جلیل باقری
۲۴ – هاجر صفرزاده – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۱۲ 
۲۵ – تیم جودو نابینایان
۲۶ – شاهین ایزدیار ماده ۴۰۰ متر آزاد کلاس S۱۰

برنز:
۱ – سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
۲ – زهرا برناکی – پرش طول
۳ – حسن جانفشان – تنیس روی میز
۴ – حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ – میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ – رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ – علی امیدی – دو و میدانی
۸ – امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ – داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر
۱۱ – عذرا مهدوی کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ – سولماز بازرگان – پرتاب دیسک
​۱۳ – مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ – حمزه محمدی – وزنه برداری
​۱۵ – مهدی علیزاده – پرتاب وزنه 
​۱۶ – امید ظریف – دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ – فاطمه برقول – شطرنج
۲۰ – لیلا زارع زاده – برنز
​۲۱ – شطرنج نابینایان گروه B۱  آقایان
۲۲ – مجید کاکوش – تیراندازی با کمان
۲۳ – قاسمی – دوی ۴۰۰ متر کلاسT۳۷
۲۴ – فرهاد کهریزی – دوی ۴۰۰ متر کلاس T۳۶
​۲۵ – هاجر صفرزاده – ماده دوی ۱۰۰ متر بانوان کلاس T۱۲
۲۶ – شیلا حدادی – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵
۲۷- محسن کائیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *