چهارشنبه , ۲۱ آذر ۱۳۹۷

زمان و نفرات دعوت شده به اردوی تیم‌های ملی مشخص شدند



به گزارش "ورزش تایمز"،   محسن بیرانوند در خصوص دعوت از ملی پوشان تیم بانوان نوجوان و تیم های جوانان و بزرگسالان اظهار داشت: اردونشینان تیم بانوان برای شرکت در مسابقات بین المللی سال آینده از بین نفرات برتر، مسابقات قهرمانی کشور در مشهد و المپیاد استعدادهای برتر کشور در سنندج انتخاب شدند. این اردوی دو هفته ای، زیر نظر مریم امراله مربی این تیم با حضور ۱۱ وزنه بردار ۱۶ آذرماه آغاز می شود.

اسامی نفرات دعوت شده به این مرحله به شرح زیر است:

۱-سیده غزاله حسینی(خراسان رضوی)
۲-سیده غزل حسینی(خراسان رضوی)
۳-الیکا محمدخانی(گلستان)
۴-شینا امانی(کردستان)
۵-الناز باجلانی(کردستان)
۶-هانیه کرمی(کرمانشاه)
۷-پارمیدا محمودیان(گلستان)
۸-فروغ یونسی(بوشهر)
۹-پریا حاج علی اکبری(همدان)
۱۰-نوشین مرادی(فارس)
۱۱-نازنین معتمدی(لرستان)

دبیر فدراسیون وزنه برداری ادامه داد: نفرات برتر جوانان و بزرگسالان در اردوی قبلی محک خوردند که در ادامه به این اردو اضافه می شوند. برنامه فدراسیون برای بانوان نیز برگزاری اردوهای بلندمدت و تمرینات مداوم خواهد بود. عملکرد افراد بیرون از اردو نیز رصد می شود تا به محض رسیدن به مرز آمادگی و انجام رکوردگیری به اردو تیم ملی فرا خواهند شوند.

وی در خصوص تمرینات تیم جوانان هم تصریح کرد: اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان در دو مقطع زمانی ۱۰ روزه (۱۶ تا ۲۷ آذرماه و ۲۷ آذرماه تا ۷ دی ماه) برای شرکت در مسابقات جوانان جهان آماده خواهند شد.

رقابتهای جهانی سال ۲۰۱۹ جوانان، خردادماه در کشور فیجی برگزار خواهد شد که اسامی گروه اول دعوت شده به اردو که از ۱۶ تا ۲۷ آذرماه برگزار می شود به شرح زیر است:

۱-پیمان دهقانی(هرمزگان)
۲-مهدی دویرانی(زنجان)
۳-حسین نجفی(زنجان)
۴-علی نارویی(سیستان و بلوچستان)
۵-حسین پاکار(آذربایجان شرقی)
۶-امیرمحمد محمدی(کرمانشاه)
۷-بهرام حریرچی(فارس)
۸-ابوالفضل موسوی(فارس)
۹-روح اله بیرالوند(لرستان)
۱۰-علی بیرانوند(لرستان)
۱۱-علیرضا کاردانیان(کردستان)
۱۲-مهدی نریمانی (البرز)
۱۳-سید داود موسوی(خوزستان)

اسامی نفرات گروه دوم که تمرینات خود را از روز ۲۷ آذرماه تا ۷ دی ماه پیگیری می کنند نیز  به شرح زیر است:

۱-تقی آقازاده(اردبیل)
۲-آرمین عباسی(اردبیل)
۳-ابراهیم غریبی(اردبیل)
۴-علی قاسمی(اردبیل)
۵-سینا بشیری(اردبیل)
۶-محمد مویدی(مازندران)
۷-علیرضا جباری(مازندران)
۸-رضا حسن زاده(مازندران)
۹-افشین طاهری(خوزستان)
۱۰-یاشار میرزایی(فارس)
۱۱-محمد فتحی(کرمانشاه)
۱۲-امیر عزیزی(زنجان)
۱۳-حسن ترکاشوند(تهران)
۱۴-علیرضا لطفی(ایلام)
۱۵-علیرضا زندی(همدان)

دبیر فدراسیون وزنه برداری در ادامه در خصوص مربیان ادواری که در اردوی تیم های نوجوانان و جوانان حضور یافتند تاکید کرد: کمیته آموزش و مربیان فدراسیون وزنه برداری ارزیابی را در خصوص برترین مربیان کشور داشت و در راستای بالا بردن انگیزه مربیان شهرستانها علی ملاشفیعی (استان فارس)، علی قربان نژاد (استان مازندران) و کیومرث مقدسی (استان لرستان) به عنوان مربیان ادواری در تیم نوجوانان حضور داشتند. برهمین اساس، شاهو جوانمردی از استان کردستان و محسن سلطانی از استان زنجان نیز به عنوان مربیان ادواری به تیم ملی جوانان دعوت شده اند و هدایت تیم ملی را در این مرحله از اردو برعهده دارند. همچنین از بین این مربیان برتر، نفراتی به مسابقات بین المللی اعزام می شوند.

بیرانوند در خصوص آغاز اردوی تیم ملی بزرگسالان هم خاطرنشان کرد: تیم ملی بعد از مسابقات جهانی عشق آباد اولین اردوی خود را از ۱۶ آذرماه برای شرکت در رقابتهای قطرکاپ آغاز می کنند. از این رو کادر فنی تیم ملی بزرگسالان نفرات برتر مسابقات لیگ و اعضای تیم ملی را به اردو فراخواندند و در نهایت از بین ۱۳ وزنه بردار، ۴ نفر به مسابقات قطرکاپ اعزام می شوند.

اسامی نفرات دعوت شده به ایت اردو به شرح زیر است:

۱-نیما آقایی(گیلان)
۲-علیرضا سلیمانی(گیلان)
۳-محمد نیری(گیلان)
۴-کیهان میموند(لرستان)
۵-رضا بیرالوند(لرستان)
۶-امیر حقوقی(آذربایجان شرقی)
۷-محمدزارعی(فارس)
۸-یاسین باقری(خوزستان)
۹-علی داودی(تهران)
۱۰-میر مصطفی جوادی(تهران)
۱۱-رسول معتمدی(اصفهان)
۱۲-عارف خاکی(اصفهان)
۱۳-همایون تیموری(البرز)

وی در پایان گفت: چند وزنه بردار نیز با هماهنگی فدراسیون و سرمربی تیم ملی، کارهای درمانی و تمرینی خود را خارج از اردو انجام می دهند. همچنین اردوهای آماده سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی سال ۲۰۱۹ آسیا و جهان بعد از پیکارهای قطرکاپ و رقابتهای قهرمانی کشور با تمامی قهرمانان و ملی پوشان شاخص برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =