سه شنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۷

بارسلونا دو بازیکن را مامور متقاعد کردن «گریزمن» کردبه گزارش "ورزش تایمز"، تقریبا واضح است که آنتون گریزمن، ستاره فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادرید، دوست دارد در بازار نقل و انتقالاتی تابستان به بارسلونا ملحق شود. اما قهرمانی در یورولیگ با اتلتیکو کمی شرایط را برای او تغییر داد و سران باشگاه مادریدی را امیدوار کرد تا بتوانند او را در تیم نگه دارند.

بعد از آن قهرمانی شرایط از اطمینان پیوستن او به بارسلونا به انتقال احتمالی و شک و تردیدهای بسیار تغییر کرد. اما بارسلونا معتقد است تصمیم آخر با خود گریزمن است و شاید بتوانند نظر او را تغییر دهند.

به همین جهت بارسا از دو نفر از بازیکنان فرانسوی‎اش که نزدیک به گریزمن هستند درخواست کرده تا او را برای پیوستن به نیوکمپ متقاعد کنند. این دو بازیکن عثمانه دمبله و ساموئل اومتیتی هستند. این دو قرار است برای مدتی در تیم ملی فرانسه در کنار گریزمن باشند و این فرصت مناسبی برایشان است تا او را متقاعد کنند.

مخصوصا اومتیتی بازیکنی است که بارسلونا امید زیادی به او بسته است و دلیلش هم این است که دوستی نزدیکی با مهاجم اتلتیکو دارد. او حتی اخیرا اعلام کرده بود خوشحال می‏‌شود اگر در بارسا با گریزمن هم‎بازی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *