دوشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۷

مدال طلا، نقره و برنز پرتاب دیسک مردان به ایران رسید


به گزارش “ورزش تایمز” از اندونزی، در ادامه رقابتهای دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی جاکارتا، نمایندگان کشورمان امروز سه شنبه در ماده پرتاب دیسک مردان کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳ به مصاف حریفانشان رفتند که عظیمی، مختاری و امیری موفق به کسب مدال های طلا، نقره و برنز شدند.

اسدالله عظیمی با ثبت حد نصاب ۲۳/۷۴ به مدال طلا دست یافت و مختاری هم با پرتابی به طول ۲۳/۴۲ متر به مدال نقره رسید. حسین خرسند امیری دیگر نماینده کشورمان در این ماده با ۱۹/۶۹ به مدال برنز رسید.

* احسانی و محمدیاری از کسب مدال بازماندند
در رشته پرتاب وزنه کلاس ادغامی F۵۶/۵۷ مردان جاوید احسانی شکیب با ۱۲.۴۹ چهارم شد و علی محمدیاری نیز با ۱۱.۰۹ به عنوانی بهتر از هفتمی نرسید.

در این رقابت ورزشکار چینی با رکورد  ۱۴.۳۹ اول شد و نماینده هند با حدنصاب ۱۴.۲۳ متر به مدال نقره دست یافت. نماینده سوریه هم با ۱۳.۸۹ سوم شد.

* یوسفی هم به مدال نرسید
همچنین ژیلا یوسفی در ماده پرتاب وزنه کلاس F۴۰/۴۱ به عنوانی بهتر از چهارمی نرسید. او رکورد  ۵.۵۶ متر را از خود برجای گذاشت و پایین‌تر از دو ورزشکار چینی (اول و سوم) و یک ورزشکار مغولستانی ایستاد.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر است:

طلا:
۱-  شاهین ایزدیار – شنا
۲- ساره جوانمردی – تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ – رقیه شجاعی – تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری – پرتاب دیسک
۵ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار – شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ – امیر جعفری – وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ – عذرا مهدوی کیا – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ – وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ – مهدی اولاد – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ – محمدرضا احمدی – پرتاب وزنه 
۱۲ – ساره جوانمردی – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ – شاهین ایزدیار – شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ – فرزاد سپهوند – دوومیدانی – پرتاب دیسک
۱۵ – روح الله رستمی – وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ – بتول جهانگیری – پرتاب وزنه کلاس F۳۳
۱۷- اسدالله عظیمی – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

نقره:
۱ – بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه
۲ – جلیل باقری – پرتاب دیسک
۳ – یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ – علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه
۵ – جاوید احسانی شکیب – ترتاب دیسک
۶ – علی الفت نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ – زهرا صالحی – پرتاب نیزه
۸ – هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ – نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ – سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ – سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۲- هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶ 
۱۳- مختاری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

برنز:
۱ – سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
۲ – زهرا برناکی – پرش طول
۳ – حسن جانفشان – تنیس روی میز
۴ – حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ – میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ – رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ – علی امیدی – دو و میدانی
۸ – امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ – داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر
۱۱ – عذرا مهدوی کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ – سولماز بازرگان – پرتاب دیسک
​۱۳ – مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ – حمزه محمدی – وزنه برداری
​۱۵ – مهدی علیزاده – پرتاب وزنه 
​۱۶ – امید ظریف – دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *