شنبه , ۲۸ مهر ۱۳۹۷

طلای پرتاب دیسک به هاشمیه متقیان رسید/ یک رکورد دیگر برای ایران


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از جاکارتا، در ادامه رقابتهای دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی جاکارتا، دو نماینده کشورمان در ماده پرتاب دیسک بانوان کلاس F۵۶/۵۷ به مصاف حریفانشان رفتند که در نهایت مدال طلا به هاشمیه متقیان از ایران رسید.

متقیان با ثبت حد نصاب ۲۱.۱۷ ضمن شکستن رکورد آسیا و بازیهای پاراآسیایی موفق به کسب مدال طلا شد. مهناز امینی دیگر نماینده کشورمان در این ماده با ۲۴.۳۷ از کسب مدال بازماند. مدال های نقره و برنز به ورزشکاران اندونزی و چین رسید.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی:

طلا:
۱-  شاهین ایزدیار – شنا
۲- ساره جوانمردی – تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ – رقیه شجاعی – تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری – پرتاب دیسک
۵ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار – شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ – امیر جعفری – وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ – عذرا مهدوی کیا – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ – وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ – مهدی اولاد – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ – محمدرضا احمدی – پرتاب وزنه 
۱۲ – ساره جوانمردی – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۳ – شاهین ایزدیار – شنا ماده ۲۰۰ متر مختلط کلاس SM۱۰
​۱۴ – فرزاد سپهوند – دوومیدانی – پرتاب دیسک
۱۵ – روح الله رستمی – وزنه برداری دسته ۷۲ کیلوگرم
۱۶ – بتول جهانگیری – پرتاب وزنه کلاس F۳۳
۱۷- اسدالله عظیمی – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- مهدی اولاد در  پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ – تیم شطرنج استاندارد بانوان
۲۰ – عاطفه نقوی – شطرنج
۲۱ – امید کریمی – شطرنج
۲۲ – علیرضا مختاری – دوومیدانی
​۲۳ – هاشمیه متقیان – دوومیدانی

نقره:
۱ – بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه
۲ – جلیل باقری – پرتاب دیسک
۳ – یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ – علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه
۵ – جاوید احسانی شکیب – ترتاب دیسک
۶ – علی الفت نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ – زهرا صالحی – پرتاب نیزه
۸ – هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ – نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ – سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ – سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱
۱۲- هاشمیه متقیان – پرتاب نیزه کلاس ادغامی F۵۵/۵۶ 
۱۳- مختاری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
​۱۴ – صالح فرج زاده در پرتاب وزنه کلاس F۳۴ 
۱۵- زهرا نعمتی در ریکرو 
۱۶ – فریبا زنده بودی – شطرنج
۱۷ – تیم شطرنج مردان
۱۸ – تیم شطرنج بانوان
​۱۹ – اسدالله عظیمی – دوومیدانی

برنز:
۱ – سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
۲ – زهرا برناکی – پرش طول
۳ – حسن جانفشان – تنیس روی میز
۴ – حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ – میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ – رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ – علی امیدی – دو و میدانی
۸ – امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ – داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر
۱۱ – عذرا مهدوی کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ – سولماز بازرگان – پرتاب دیسک
​۱۳ – مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ – حمزه محمدی – وزنه برداری
​۱۵ – مهدی علیزاده – پرتاب وزنه 
​۱۶ – امید ظریف – دوومیدانی
​۱۷- حسین خرسندامیری – پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۱/۵۲/۵۳
۱۸- آرین لطفی در پرتاب دیسک کلاس F۱۱
۱۹ – فاطمه برقول – شطرنج
۲۰ – لیلا زارع زاده – برنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *