دوشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۷

ساره جوانمردی دومین طلا را برگردن آویخت/ نقره تیراندازی برای ارم


به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا، فینال تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱ تیراندازی بازی های پاراآسیایی با حضور ساره جوانمردی، سمیرا ارم و عالیه محمودی و تیراندازانی از کشورهای کره جنوبی، تایلند و چین برگزار شد که ساره جوانمردی در مصافی ایرانی با کسب ۲۳۷/۶ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد.

سمیرا ارم صاحب نشان نقره شد و سحر الشبانی از عراق در جایگاه سوم قرار گرفت. عالیه محمودی نیز هشتم شد. ساره جوانمردی دومین مدال طلای خود را در این بازی ها کسب کرد و با توجه به تغییر قوانین رکورددار آسیا در فینال این پیکارها شد.

رقیه شجاعی نیز روز گذشته در ماده تفنگ بادی ایستاده صاحب نشان طلا و رکورددار آسیا شد.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر است:

طلا:
۱-  شاهین ایزدیار – شنا
۲- ساره جوانمردی – تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ – رقیه شجاعی – تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری – پرتاب دیسک
۵ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار – شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ – امیر جعفری – وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ – عذرا مهدوی کیا – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ – وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ – مهدی اولاد – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ – محمدرضا احمدی – پرتاب وزنه 
۱۲ – ساره جوانمردی – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

نقره:
۱ – بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه
۲ – جلیل باقری – پرتاب دیسک
۳ – یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ – علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه
۵ – جاوید احسانی شکیب – ترتاب دیسک
۶ – علی الفت نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ – زهرا صالحی – پرتاب نیزه
۸ – هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ – نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ – سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ – سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

برنز:
۱ – سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
۲ – زهرا برناکی – پرش طول
۳ – حسن جانفشان – تنیس روی میز
۴ – حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ – میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ – رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ – علی امیدی – دو و میدانی
۸ – امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ – داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر
۱۱ – عذرا مهدوی کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ – سولماز بازرگان – پرتاب دیسک
​۱۳ – مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ – حمزه محمدی – وزنه برداری
​۱۵ – مهدی علیزاده – پرتاب وزنه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *