جمعه , ۲۳ آذر ۱۳۹۷

برای پرداخت پاداش مدال آوران پاراآسیایی تابع آیین نامه هستیم


به گزارش “ورزش تایمز”، ژاله فرامرزیان که امروز در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی شرکت کرده بود، گفت: درحال حاضر مشکلات متعددی گریبان تولیدکنندگان داخلی را گرفته است اما ما با ارسال تجهیزات به مناطق محروم، به دنبال این هستیم تا در این حوزه از تولیدکنندگانمان حمایت کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد که بانک مرکزی با تهیه ارز به کاهش مشکلات فعلی در این حوزه کمک کند.

معاون وزیر ورزش همچنین یادآور شد: تلاش وزارت ورزش بر این است تا کالا و اقلام مورد نیاز برای تیم های ورزشی و استفاده در اردوها و مسابقات را از تولیدکنندگان داخلی تهیه کند. این موضوع البته مستلزم یک حمایت همه جانبه ملی است و به یک عزم ملی نیاز دارد.

فرامرزیان همچنین در رابطه با چگونگی پرداخت پاداش از سوی وزارت ورزش به مدال آوران بازی های پاراآسیایی همچون شاهین ایزدیار که صاحب ۶ مدال طلا در این بازی ها شده است، گفت: آنچه مسلم است طبق آئین نامه باید عمل کنیم تا پرداخت پاداش به صورت منطقی انجام شود. در آئین نامه به این موضوع که اگر ورزشکاری در یک رویداد بیش از چند مدال کسب کند پرداخت پاداش آن به چه صورت خواهد بود، اشاره شده است. ما هم بر اساس همان اقدام می کنیم.

معاون توسعه منابع مالی و انسانی وزارت ورزش با بیان اینکه قیمت سکه بالا رفته است، گفت: این در حالی است که اعتبارات ما هیچ افزایشی نداشته است. با این شرایط امیدواریم بتوانیم دین خود را نسبت به ورزشکاران مدال آور ادا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *