شنبه , ۲۸ مهر ۱۳۹۷

گردن آویز برنز جودو نابینایان به جعفری رسید

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، امید جعفری که  در دور نخست مسابقات با قرعه استراحت مواجه شد در دور دوم نماینده فلیپین را شکست داد و گام به مرحله نیمه نهایی گذاشت.

در این مرحله جعفری برابر میرزایف از ازبکستان شکست خورد و  از راهیابی به فینال بازماند. جعفری در دیدار رده بندی در کمتر از یک دقیقه با امتیاز ایپون بر حریف هندی غلبه کرد و صاحب مدال برنز شد.  در این وزن میرزایف نماینده ازبک با غلبه بر حریف کره ای به مدال طلای این دوره از بازی ها رسید.

همچنین صبح امروز علی عباس نژاد در وزن منهای۷۳ با یک پیروزی و دو شکست از دور مسابقات حذف شد. تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان ایران موفق به کسب سه مدال برنز  از چهار وزن شده است.

مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی به شرح زیر است:

طلا:
۱-  شاهین ایزدیار – شنا
۲- ساره جوانمردی – تپانچه ۵۰ متر P۴
۳ – رقیه شجاعی – تفنگ بادی ایستاده ۱۰ متر
۴- علیرضا قلعه ناصری – پرتاب دیسک
۵ – یونس سیفی پور – پرتاب وزنه کلاس F۳۲
۶- شاهین ایزدیار – شنا ۱۰۰ متر آزاد
۷ – امیر جعفری – وزنه بردارری ۵۹ کیلوگرم
۸ – عذرا مهدوی کیا – دوومیدانی ۱۵۰۰ متر
۹ – وحید علی نجیمی- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۱۰ – مهدی اولاد – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۱ – محمدرضا احمدی – پرتاب وزنه 
۱۲ – ساره جوانمردی – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

نقره:
۱ – بهزاد عزیزی – پرتاب نیزه
۲ – جلیل باقری – پرتاب دیسک
۳ – یوسف یوسفی – وزنه برداری ۵۹ کیلوگرم
۴ – علی اصغر جوانمردی – پرتاب وزنه
۵ – جاوید احسانی شکیب – ترتاب دیسک
۶ – علی الفت نیا – دو و میدانی ۲۰۰ متر
۷ – زهرا صالحی – پرتاب نیزه
۸ – هاجر صفرزاده – دوی ۲۰۰ متر کلاس T۲۲
۹ – نورمحمد آرخی – ماده پرتاب وزنه کلاس F۱۱
۱۰ – سامان پاکباز – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۱ – سمیرا ارم – تپانچه ۱۰ متر بادی کلاس Sh۱

برنز:
۱ – سیدعرفان حسینی – پرتاب نیزه
۲ – زهرا برناکی – پرش طول
۳ – حسن جانفشان – تنیس روی میز
۴ – حامد امیری- پرتاب دیسک
۵ – میثم بنی طبا – جودو ۶۰ کیلوگرم
۶ – رضا غلامی- جودو ۶۶ کیلوگرم
۷ – علی امیدی – دو و میدانی
۸ – امید ظریف صنایع T۱۳- دوومیدانی ۲۰۰ متر
۹ – داودعلی قاسمی T۳– دو و میدانی ۲۰۰ متر
​۱۰ – احمد اجاقلو – دوومیدانی – ۲۰۰ متر
۱۱ – عذرا مهدوی کیا – پرتاب نیزه کلاس F۱۲/۱۳
۱۲ – سولماز بازرگان – پرتاب دیسک
​۱۳ – مسعود حیدری – کلاس F۱۲ پرتاب وزنه
​۱۴ – حمزه محمدی – وزنه برداری
​۱۵ – مهدی علیزاده – پرتاب وزنه 
​۱۶ – امید جعفری – جودو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *