چهارشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۷

علی‌اکبری به مدال طلای کوراش رسید/ هجدهمین طلا برای کاروان ایران

به گزارش “ورزش تایمز” از اندونزی، پرونده چهار جودوکار ایران در دومین روز از رقابتهای کوراش با یک طلا و یک برنز بسته شد. الیاس علی اکبری در وزن ۸۱- کیلوگرم در مبارزه پایانی «خوجازودا» از تاجیکستان را شکست داد و طلا گرفت. 

وی امروز با برتری مقابل  «آلابردیف» از ترکمنستان، «فربیان رحمان» از کشور میزبان، «بایانمونخ» از مغولستان و «شامرادف» از ازبکستان راهی مرحله دیدار نهایی شد. 

امید تیزتک دیگر  نماینده ایران در وزن ۸۱- کیلوگرم کشورمان بعد از برتری مقابل مقابل «عمراف» ازترکمنستان، «کوشی سئودا» از ژاپن و «بسم الله محمدی» از افغانستان، در نیمه نهایی نتیجه را به «بهروزی خوجازودا» از تاجیکستان واگذار کرد و برنز گرفت

در رقابتهای دو نماینده تیم بانوان از دور مسابقات حذف شدند.

برای تیم ملی کوراش ایران جعفر پهلوانی یک نشان نقره، امید تیزتک و قنبرعلی قنبری دو نشان برنز کسب کرده اند. طاهره آذرپیوند، زهرا نادری، آذرکولیوند، بهزاد وحدانی و محمدرضا ذاکری هم با شکست برابر رقبای خود حذف شدند.

مدال آوران ایران در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی:

طلا:
۱ – حسن یزدانی – کشتی آزاد
۲ – علیرضا کریمی – کشتی آزاد
۳ – پرویز هادی – کشتی آزاد
۴ – سعید رجبی- تکواندو
۵ – میرهاشم حسینی- تکواندو
۶ – محمد علی گرایی – کشتی فرنگی
۷ – حسین نوری- کشتی فرنگی
​۸ – عرفان آهنگریان – ووشو
۹ – محسن محمدسیفی – ووشو
​۱۰- رضا علیپور – سنگ‌نوردی
​۱۱- تیم کبدی بانوان
۱۲- تیم ملی کبدی مردان 
​۱۳ – سهراب مرادی – وزنه برداری
​۱۴ – سجاد گنج زاده – کاراته 
​۱۵ – بهمن عسگری – کاراته
۱۶  – بهداد سلیمی – وزنه برداری
۱۷- حسین کیهانی – دوومیدانی

نقره:
۱ – مرجان سلحشوری – پومسه تکواندو
۲ – کوروش بختیار – پومسه تکواندو
۳ – زهرا کیانی – ووشو
۴ – الهه منصوریان – ووشو
۵ – شهربانو منصوریان – ووشو
۶ – فرود ظفری – ووشو
۷ – تیم روئینگ چهار نفره زنان
​۸- امیر محمد بخشی – تکواندو
۹- تیم شمشیربازی اسلحه سابر مردان
۱۰- نازنین ملایی- قایقرانی روئینگ
۱۱- تیم دو نفره روئینگ 
​۱۲- طراوت خاکسار – کاراته 
۱۳ – امیر مهدیزاده – کاراته
۱۴- رزیتا علیپور – کاراته
​۱۵ – سعید علی حسینی – وزنه برداری
۱۶- جعفر پهلوانی – کوراش 

برنز:
۱ – رضا اطری – کشتی آزاد
۲ – فرزان عاشور زاده – تکواندو
۳ – علی پاکدامن – شمشیربازی
۴ – محمد رضا گرایی- کشتی فرنگی
۵ – مهرداد مردانی – کشتی فرنگی
۶ – مه‌لقا جام بزرگ – تیراندازی
۷ – تیم روئینگ دو نفره بانوان – قایقرانی
​۸- ناهید کیانی – تکواندو
​۹ – حمیده عباسعلی – کاراته
۱۰ –  تهمینه کربلایی صادقی – پنجاک سیلات
۱۱- سید علی هاشمی – وزنه برداری
۱۲- تیم بسکتبال سه در سه مردان
۱۳ – پگاه زنگنه – کاراته
​۱۴ – تیم میکس کامپوند
۱۵- ذبیح الله پورشیب کاراته
۱۶- قنبرعلی قنبری – کوراش 
​۱۷ – امید تیزتک – کوراش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *